top of page

Apie

IMIGRACIJOS KLAUSIMAI IR ATSAKYMAI

KLAUSIMAI IR ATSAKYMAI
IMIGRACIJA

Sveiki, EDUCAJURIS GRUPĖ sukūrė šį tinklalapį, kuriame pateikiami klausimai ir atsakymai imigracijos srityje, kad būtų pateikti bendri klausimai, parengti remiantis vizų naudotojų patirtimi. Taigi skaitykite toliau:

 

AR KAS GALI NUSTATYTAS 10 METŲ JK VIZA ATITINKTI NUOLATINĖS GYVENTOS IR BŪTĖS reikalavimus?

Dešimties metų JK viza paprasčiausiai reiškia, kad jos turėtojas per ateinančius dešimt metų gali atlikti trumpus vizitus, kai nori ar reikia. Nereiškia/nereiškia, kad žmogus gali likti dešimčiai metų. Kad įgytų teisę nuolat gyventi, toks asmuo, kaip ir visi kiti, vis tiek turi pereiti visą imigracijos procesą. Ta dešimties metų neimigracinė viza nesuteikia tau jokio pranašumo.

 

 

PRAĖJAIS METAIS MAN ATSAKYTA VIZA DĖL ASMENINIO TURTO IR FINANSINĖS STATYBĖS BEI ŠEIMOS RYŠIŲ KANADOSE IR MANO GYVENTOJO ŠALYJE, IR TURIU RĖMĖJĄ. KĄ GALIU DARYTI, JEI NORIU TEIKTI PARAIŠKĄ VĖL?

  • Kanados lankytojo viza nėra remiama. Tai Kanada nori pamatyti prieš suteikdama lankytojo vizą.

  • Nėra teistumo ir imigracijos pažeidimų.

  • Tinkama priežastis apsilankyti Kanadoje.

  • Pakankamai lėšų jūsų vizitui Kanadoje ir grįžimui į gimtąją šalį padengti.

  • Šeimos ir bendruomenės ryšiai (pvz., darbas) jūsų gimtojoje šalyje, siekiant užtikrinti, kad išvyktumėte iš Kanados iki vizoje nurodytos išvykimo datos.

  • Jei atrodo, kad atvykstate į Kanadą ieškoti darbo arba rizikuojate ilgiau likti, Kanada jums neišduos lankytojo vizos.

 

MAN ATSAKYTA JAV VIZA PER KONTRACIJU. KAI MANES PAKLAUSO „AR KAS PAŽĮSTATE JAV?“, nuoširdžiai atsakiau „ne“. Tuo pačiu jis man grąžino pasą. Ką man atsakyti?

Na, jūs tiesiog turite būti sąžiningi su imigracijos pareigūnu. Jei jūsų atsakymas yra tikrai ne, pasakykite taip. Melas tik pritraukia daugiau problemų. Be to, priklausomai nuo jūsų vizos tipo ir ketinimų, tai taip pat gali būti pagrindinė priežastis, dėl kurios pareigūnas atsisakė jums išduoti vizą. Aš nesikreipiau dėl vizos nuo tada, kai buvau JAV pilietis, bet apie tai daug žinau, nes gana dažnai keliauju pirmyn ir atgal tarp Meksikos ir tiksliai žinau, kas vyksta pasienyje ir kokie yra pareigūnai.

 

PRAŠAUS STUDIJŲ VIZOS KANADOJE, ŠIUO METU LAUKAU GALUTINIO SPRENDIMO DĖL PARAIŠKOS, BET MANO AKADEMINĖ PROGRAMOS TRUKSI DVEJI METAI, o PASAS BAIGIASI PO VIENERŲ METŲ. KĄ TURIU DARYTI?

Kadangi dauguma šalių neatnaujins paso, kuris galioja ilgiau nei 6 mėnesius, galite tęsti su dabartiniu pasu. Jūsų viza keliauti į Kanadą ir studijų leidimas, kuris jums bus išduotas atvykus, apribos jūsų paso galiojimą. Tam tikru momentu turėsite susisiekti su savo ambasada Kanadoje, kad atnaujintumėte pasą, o po to galėsite pratęsti studijų leidimą. Daugeliu atvejų nieko negalima padaryti dėl vizos, todėl jei išvykstate iš Kanados studijų metu, turėsite pateikti prašymą dėl naujos vizos. Šis procesas gali būti netikėtai ilgas ir gali sujaukti jūsų kelionės planus.

 

 

KAIP DIDELĖS ĮMONĖS SAMDO DARBUOTOJUS UŽSIENYJE?

Didelės įmonės paprastai pasirenka vieną iš dviejų būdų samdyti darbuotojus visame pasaulyje. Įmonės, kurios žino, kad išliks rinkoje ilgą laiką ir planuoja toje rinkoje samdyti mažiausiai 15 darbuotojų, paprastai įkuria įmonę. Turėdami subjektą jie gali legaliai samdyti ir mokėti darbuotojams toje šalyje. Tačiau įmonės steigimas yra brangus, atimantis daug laiko ir nėra idealus pasirinkimas visiems darbdaviams.

 

Įmonės, kurios nori greitai ir laikantis reikalavimų įdarbinti arba patekti į naujas rinkas nesukūrusios subjekto, gali bendradarbiauti su pasauliniu rekordiniu darbdaviu (EoR). Įmonės paprastai turi mažesnius talentų telkinius (paprastai mažiau nei 15 komandos narių) šalyse, kuriose jos bendradarbiauja su pasauliniu EoR.

 

Esant tokiai situacijai, pasaulinis EoR partneris tampa legaliu įmonės talentų darbdaviu, tvarkončiu viską nuo standartų priėmimo iki išmokų ir darbo užmokesčio. Jie rūpinasi pagrindinėmis detalėmis, o įmonė tiesiogiai kontroliuoja jų talentų kasdienę veiklą.

 

Pasaulinis EoR modelis reiškia, kad tarptautinis įdarbinimas nebėra tik didžiausių įmonių pasirinkimas. Jei esate pradedančioji ar vidutinio dydžio įmonė, norinti pritraukti talentus iš viso pasaulio, tiesiog apsvarstykite galimybę rasti tinkamą pasaulinį EoR partnerį, kad padidintumėte savo verslą.

 

KODĖL USCIS PATVIRTINA F1 VIZAS, KAI BEVEIK VISI NEPAKLUSTA KETINIMUI GRĮŽTI Į GYVENTOJĄ ŠALĮ, GAUJUS TITUUS?

Manau, kad jūs neteisingai suprantate „imigrantų ketinimų“ sąvoką. Kad F-1 studentas taptų legaliu imigrantu, reikia atlikti šiuos veiksmus:

  • Baigti savo laipsnį (kuris trunka 2–5 metus)

  • Studijuodami įgykite stažuotės patirties naudodami savo CPT

  • Raskite darbą ir dirbkite su savo OPT

  • Išbandykite H-1B vizą

  • Kai jums sukanka 2–3 metai, sergate H1-B, paprašykite savo darbdavio prašyti imigranto vizos

  • Priklausomai nuo jūsų kilmės šalies, gausite žaliąją kortelę. Kai kuriose šalyse jis gali trukti iki 20 metų ar net ilgiau.

 

Tai legali imigracija. Tam USCIS neprieštarauja. Tam konsuliniai pareigūnai neprieštarauja. Jie nenori atgrasyti nuo imigracijos į JAV.

 

Tačiau pagalvokite apie tai: jei parodysite bent menkiausią užuominą apie imigrantų ketinimus, kas trukdys jums atsisakyti savo titulo ir pradėti nelegaliai dirbti? Kodėl turėtumėte pereiti visus lankus (1–6 žingsniai aukščiau), kuriems jums reikia daug laiko, pinigų ir pastangų?

 

Jei jūsų finansinė padėtis bloga ir ryšiai su gimtąja šalimi nepakankami, ar jums nebūtų lengviau tiesiog pradėti nekvalifikuotą darbą ir tęsti amžinai? Tarkime, jūs neturite šeimos ar darbo namuose, o jūsų teta vadovauja verslui Jungtinėse Valstijose. Kaip jums būtų patogu pradėti dirbti pas ją! Turėdami studento vizą sėkmingai gausite vairuotojo pažymėjimą ir draudimą. Galite lengvai atsisakyti kursų ir panaudoti dokumentus, kad užsidirbtumėte pinigų.

 

Tam USCIS prieštarauja. Jiems gerai, kad studentai vieną dieną tampa imigrantais; bet tinkamais kanalais. Asmuo, ketinantis įgyti informatikos magistro laipsnį, galėtų įsidarbinti „Google“, o vėliau tapti žaliosios kortelės turėtoju. Visa tai trukdo jums įvažiuoti su studento viza, išlipti iš radaro ir dalyvauti kai kuriuose darbuose bei nemokėti mokesčių.

 

USCIS nori išvengti neimigracinės vizos naudojimo imigracijos tikslais. To ir ieško konsuliniai pareigūnai.

 

AR ATSAKYMAS STUDENTO VIZAI KANADAI PAVEIKS PRAŠYMĄ IŠDUOTI BŪSIMOS TURISTINĖS VIZOS? KODĖL GAVOTE LEIDIMĄ STUDIJOMS?

Jei dėl to, kad neturėjote tvirtų ryšių su gimtąja šalimi, jums taip pat nebus leista atvykti. Kanada labai nemėgsta žmonių, kurie nėra kvalifikuoti imigrantai arba atvyksta mokytis kelerius metus.

 

 

KIEK ŠIUO METU UŽTRUNKJA PRAŠYMAS DĖL ŽALIOSIOS KORTELĖS JAV PILIETĖS SUTUOKTINIS?

Mes pateikėme 2022 m. birželio mėn., buvome „priimti dirbti“ 2022 m. lapkričio 4 d. ir iki šiol su mumis nesusisiekėme.

 

Birželis ​​de 2022 m. tai būtų neįmanoma, nes tai yra tik viena birželio 2 diena, o birželio 1 d. taigi palaukite bent 8 mėnesius, o gal net 12 mėnesių ar ilgiau, kol USCIS apdoros prašymą, jei tai bus atlikta greičiau nei per 8 mėnesius, tada jums bus geriau, nes milijonai kitų šeimos narių daro lygiai tą patį, ką jūs. Kai kurios vizos gali būti tvarkomos greičiau, taikant vadinamąjį „Premium“ apdorojimą, nesu tikras, ar santykinė peticija atitinka „Premium“ apdorojimo reikalavimus, jei taip, galite pasirinkti šią parinktį, sumokėti papildomus mokesčius ir greičiausiai vizą apdoroti greičiau nei per mėnesį. Tačiau jei jis jau paskelbtas, prašyti greitesnio apdorojimo būtų per vėlu.

 

 

AR ADMINISTRACINIS TVARKYMAS PO K1 VIZOS INTERVIU GERAS AR BLOGAS?

„Administracinis apdorojimas po k1 vizos interviu, ar tai gerai ar blogai?

Tai nėra nei gerai, nei blogai. Tai tiesiog reiškia, kad pasaulinėje duomenų bazėje atsirado kažkas, kas gali būti susiję su vizos patvirtinimu ar ne, todėl byla sulaikoma, kol bus galima pasiekti ir įvertinti šią informaciją.

 

KOKIUS PAGRINDINIUS PRIVALUMUS GAUTI TAPUS NUOLATINIU KANADOS GYVENTOJU?

Turite prieigą prie visko, ką turi Kanados pilietis, išskyrus tris išimtis: balsavimą, stojimą į kariuomenę ir kai kuriuos darbus, kuriems reikalingas aukšto lygio saugumo patikrinimas. Nuolatinis Kanados gyventojas turi apsaugą. Jie neprivalo išvykti iš Kanados tam tikrą dieną. Visi užsienio piliečiai iš Kanados turi išvykti nustatytą dieną, išskyrus nuolatinius gyventojus. Nuolatinis Kanados gyventojas turi prieigą prie sveikatos priežiūros, nacionalinių mokesčių, visų federalinių ir provincijų programų ir išmokų. Nuolatinis Kanados gyventojas siekia pilietybės. Negalite įgyti Kanados pilietybės, jei netapote nuolatiniu gyventoju ir neįvykdote nuolatinio gyventojo reikalavimo, kad galėtumėte gyventi Kanadoje 1095 dienas per 5 metus.

 

SVEIKAS, ŠIANDIEN TURIAU INTERVIU DĖL NE IMIGRANTŲ VIZĄ, PO INTERVIU JIS PAĖMĖ MANO PASĄ IR PASAKE, KAD VIZA PATVIRTINTA, O KAI AŠ ATVYKUSIU NAMO IR PATIKRINAU VIZOS BŪKLĘ SAKO (ADMINISTRATO) PROCEDŪROS?

Tai reiškia, kad reikia daugiau tikrinimo ir laiko, kad užbaigtumėte neimigracinės vizos išdavimo procesą. Pasas saugomas norint uždėti antspaudą, atsisakyti išduoti vizą ar išduoti vizą.

 

 

 

PER INTERVIU F1 VIZA MANUS PAklausė, KODĖL SPECIALIZUOJAU BIOLOGIJA. KĄ AŠ TURĖČIAU PASAKYTI

„Per pokalbį su F1 viza manęs paklausė, kodėl aš įgijau biologijos specialybę. Ką aš turėčiau pasakyti? Turite pasakyti, kodėl pasirinkote biologiją kaip specialybę.

 

 

JEI KITAIS METAIS LANKYSIU JAV SU TURISTINE VIZA, AR PO KEERŲ METŲ TURĖSIU PROBLEMŲ GAUTI STUDENTO VIZĄ?

Ne, iš tikrųjų tai padės jums gauti studento vizą. Štai kodėl:

Jūs įrodėte, kad įvykdėte turistinės vizos reikalavimą; lankėtės JAV ir grįžote į savo šalį. Todėl, kai ateis laikas gauti F-1 studento vizą, vizų pareigūnas palankiai įvertins jūsų atvejį, nes jau įrodėte, kad esate sąžiningas žmogus, besilaikantis vizos taisyklių. Iš savo gyvenimo: būdamas vaikas/paauglys lankiausi JAV 3 kartus, o suaugęs išvykau mokytis su F-1 viza.

 

 

TURIU 10 METŲ TURISTINĘ VIZĄ Į JUNGTINĖS VALSTIJOS. JEI KITAIS METAIS GAUSIU STUDENTŲ VIZĄ, AR MANO 10 METŲ TURISTINĖ VIZA AUTOMATIŠKAI NUSTOSIS?

Norėdami studijuoti JAV, turite kreiptis dėl F-1 studento vizos, naudodami I-20 formą, kurią pateiks JAV anglų kalbos mokykla, kai priims jus kaip studentą. Jūs negalite mokytis turėdami turistinę vizą. Tačiau jūsų turistinė viza nebus atšaukta ir jūs vis tiek galėsite ja vėl naudotis, kai baigsite studijas JAV.

 

 

KOKIŲ DOKUMENTŲ REIKIA JAV TURISTINEI VIZAI? MAN RŪPESTIS – KAIP ĮTIIKINTI AMBASADOS PAREIGŪNUS, KAD GRĮŽSIU Į SAVO ŠALĮ IR AR TURITE PASIŪLYMŲ PASAKYTI AR NEPASAKYTI INTERVIU metu? AŠ IŠ INDIJOS, O JIS IŠ JUNGTINĖS AMERIKOS VALSTIJOS.

Jūs užduodate klausimą apie turistinę vizą ir staiga paskutinis sakinys yra „jis iš Jungtinių Valstijų“. Dabar, kas yra "jis"? Kur paveikslėlyje yra „jis“? Toks bendravimo būdas, kai neaišku, ko nori, reiškia tam tikrą atmetimą pokalbyje dėl JAV vizos. NIEKADA nebūkite neaiškūs ir nieko neslėpkite. Būkite LABAI TIKSLUS.

 

Norint gauti JAV turistinę vizą, dokumentų nereikia. Jie vertina jus pagal jūsų pokalbį. Jie nori, kad AIŠKIAI pateiktumėte savo vizito tikslą ir TIKSLIAI atsakytumėte į visus užduodamus klausimus. Net ir menkiausia užuomina, kad kalbate neaiškiai ar neaiškiai, reiškia atmetimą pagal 214 skirsnio b punktą.

 

Pagal įstatymą kiekvieno prašymo išduoti turistinę vizą baigtis yra atmetimas, remiantis prielaida, kad pareiškėjas nori imigruoti į JAV. Pareiga panaikinti prielaidą tenka pareiškėjui. Tačiau realiame gyvenime jūs nieko neturėsite, išskyrus atsakymą į jums užduodamus klausimus. Jei vizos pareigūnas mano, kad jūsų prašymas yra tikras ir jūs neketinate imigruoti į JAV, jis jums suteiks vizą.

 

Atminkite, kad net menka abejonė reikš atmetimą. Taigi visiškai neprieštaraukite sau. Pasitikėk. Turėkite AIŠKIUS ir TIKSLIUS atsakymus į klausimą. Man visiškai nepatinka, kaip suformulavote savo klausimą. Jei taip paprastai bendraujate, jums bus labai sunku gauti JAV vizą.

 

Taip pat atminkite, kad kol COVID apribojimai nebus panaikinti, vizos negausite dėl neesminės priežasties.

 

 

AR GALITE PATARIMĄ, KAIP SĖKMINGAI ATLIKTI INTERVIU JAV TURISTINEI VIZAI? TURIU 2 NEIGIAMUMS, BET NIEKADA NORĖJAU IMIGRUOTI Į JUNGTINES AMERIKOS VALSTIJAS. NEŽINAU, KAIP ĮTIKIANT PAREIGŪNĄ, KAD PATIKĖTI MANIMI.

Jei tikrai esate turistas (o ne persirengęs imigrantas), kodėl esate taip pasiryžęs vykti į JAV? Pasaulis yra didelė vieta su daugybe kitų šalių, kurios yra daug įdomesnės ir galbūt įvairesnės ir tikrai suteiks jums malonių turistinių įspūdžių, tokių kaip Didžioji Britanija, Europos Sąjungos šalys, Meksika, Brazilija. Kam švaistyti savo laiką/pinigus šalyje, kuri tavęs nenori?

 

Kalbant apie imigracijos pareigūno „įtikinimą“, jums gali pasisekti ir susirasti supratingesnį pareigūną, bet viskas, ką galite padaryti, tai parodyti tikrai tvirtus ryšius su gimtąja šalimi (o gal ir negrąžinamą bilietą atgal). Taip pat galite vykti į JAV su kelionių grupe, kur jie turės jūsų pasą (ir būtinai palikite šalį, kai baigsite būti turistu).

 

 

 

MANO MAMAI ATSAKYTA B1/B2 VIZA, BET NEŽINAU KODĖL. JIE UŽDAVĖ TIK DU KLAUSIMUS. JO KLAUSO APIE ŽMOGUS, KURI KETINAS LANKYTI, PROFESIJAS, BET ATSAKYTI NEŽINO. KODĖL?

Iš pradžių atsakyta: Mano mamai buvo atsisakyta išduoti B1/B2 vizą, bet nežinau kodėl. Jam uždavė tik du klausimus, teiravosi apie žmogaus, kurį jis ketina aplankyti, profesiją ir jis negalėjo į tai atsakyti. Kodėl?

 

B1/B2 viza yra neimigracinė viza, todėl asmuo, besikreipiantis dėl šios vizos, turi parodyti neimigrantų ketinimą apsilankyti JAV. ryšių, kitų tarptautinių kelionių, kur greitai grįžote namo, įrodymas?

 

Kai pasakysite, kad ji nežino kodėl, taip nebūtų, nes visi JAV konsulato pareigūnai pagal įstatymus privalo nurodyti, kad atsisakymo tikslas yra pagrįstas JAV imigracijos įstatymu. dokumentas, kuriame aiškiai nurodyta atsisakymo priežastis.

 

 

 

KODĖL ŠENGENO ŠALYS IŠDUODA LANKYTOJO VIZĄ DAUGIAUSIAI 90 DIENŲ, o JAV IR KANADA VIENĄ IŠDUODA 10 METŲ?

Klausimo prielaida yra visiškai klaidinga. Prieš klausdami „kodėl“, pirmiausia žinokite „jei“.

 

  1. Šengeno šalys išduoda lankytojo vizą ne ilgiau kaip 5 metams. Išduodamos vizos trukmė priklauso nuo daugelio veiksnių, ypač nuo jūsų profilio ir kelionių dažnumo. Esu matęs atvejų, kai pirmajam pareiškėjui buvo suteikta 5 metų viza. Tačiau jie paprastai pailgina trukmę, kai pateikiami vėlesni prašymai, jei asmuo dažnai keliauja į Šengeno erdvę. Vizos galiojimo laikas nesiskiria nuo dienų skaičiaus, leidžiamo Šnegeno zonoje.

 

 

 

  1. JAV išduoda vizą remdamosi abipusiškumu su pareiškėjo pilietybės šalimi, o daugumai šalių išduoda 10 metų vizą daugumai šalių. Vėlgi, vizos trukmė nėra tokia pati, kaip dienų skaičius, leidžiamas JAV.

 

 

  1. Kanada išduoda vizą iki paso galiojimo iki 10 metų. Jei paso galiojimo laikas baigiasi po 2 metų, viza išduodama 2 metams. Vėlgi, vizos trukmė nėra tokia pati, kaip Kanadoje leidžiamas dienų skaičius.

 

 

Dabar pereikime prie „kodėl“ jie tai daro, nes jos yra nepriklausomos šalys ir pačios kuria įstatymus bei taisykles. Tikėtis, kad trys atskiros šalys (dėl suderinimo susitarimų Šengenas gali būti laikomas viena šalimi, kai kalbama apie lankytojų vizas) taikys lygiai tokią pačią politiką tokioms kasdieniškoms dalykams kaip lankytojų vizos, yra gana keista.

 

 Kodėl įtraukti tik JAV ir Kanadą, kad būtų galima palyginti su Šengenu? Kodėl neįtraukus ir JK, Australijos, Nigerijos, Kinijos? Kodėl visi turi skirtingą vizų politiką?

 

 

 

 

KAIP VEIKIA 90/180 DIENŲ ŠENGENO VIZOS TAISYKLĖ?

 

Tą dieną, kai įeinate į Šengeno erdvę, prasideda laikrodis. Šis laikrodis skirtas tik jums ir galioja 180 dienų. Jei jūsų draugas vėluoja savaitę, jo laikrodis veikia atskirai nuo jūsų. Taigi 180 dienų nėra susietos su kalendoriniais metais.

 

 

Per laikotarpį nuo pirmosios atvykimo dienos ir 180 dienų po jos galite praleisti 90 dienų Šengeno erdvėje. Tai pagrįsta „diena prasidėjo“ tipo sistema. Jūs neturite 90 x 24 valandų praleisti. Net jei Šengeno erdvėje esate tik valandą, tai skaičiuojama kaip visa diena. Taip pat atsižvelgiama į jūsų atvykimo ir išvykimo dieną.

 

 

PAVYZDYS:

Atvykti 23:55 (vėlai vakare) į Šengeną. Tai vis tiek skaičiuojama kaip visa diena iki 90 turimų laisvų dienų.

 

 

PAVYZDYS:

23:55 atvykstate į Šengeną ir iš karto važiuojate autobusu į ne Šengeno šalį. Išvykti iš Šengeno valstybės kitą dieną 00.30 val. Tai skaičiuojama kaip 2 iš 90 dienų, net jei Šengene praleidote tik 35 minutes.

 

 

180 dienų taisyklė suteikia jums šiek tiek lankstumo. Jūs neprivalote praleisti 90 dienų be pertraukos užsakymo. Galite išeiti ir grįžti. Laikas, praleistas ne Šengeno erdvėje, neįskaičiuojamas į jūsų 90 dienų.

 

 

90 dienų galima praleisti bet kurioje Šengeno valstybėje. Bet jūs turite laikyti Šengeno erdvę didele šalimi. Laikas, kurį praleidžiate Austrijoje, vis tiek įskaičiuojamas į Norvegijoje turimą laiką.

 

Pavyzdys: Norvegijoje gyvenate 40 dienų, o Austrijoje – 40 dienų. Tai prideda iki 80 dienų, o tai yra visiškai gerai.

 

Pavyzdys: jūs gyvenate 50 dienų Norvegijoje ir 50 dienų Austrijoje. Tai prideda iki 100 dienų ir jūs viršijote savo vizos laiką.

 

181 dieną laikrodis nustatomas iš naujo. Dabar kitą kartą atvykus į Šengeną turite naują 90 dienų paketą. Kaip ir jūsų pirmasis atvykimas, naujas 180 dienų laikotarpis prasideda kitą dieną, kai atvykstate.

 

Negaliu to pakankamai pabrėžti: nepersistenkite su savo viza. Tai tiesiog neapsimoka. Būsite deportuoti ir išvaryti iš visos Šengeno erdvės X metams. Tai reiškia, kad net jei jus deportuotų Ispanija, jums nebus leista atvykti į Suomiją, Italiją, Prancūziją ir visas kitas Šengeno šalis. Tikriausiai niekada negalėsite imigruoti į jokią Šengeno šalį.

 

Kitas svarbus dalykas – Šengeno viza yra turistinė viza. Jums neleidžiama priimti apmokamo darbo.

 

 

 

 

AR ŠENGENO VIZA PADĖS GAUTI JAV VIZĄ?

Taip, paso, kuris daug keliavo, ypač į Europą ir JK, turėjimas turės teigiamos įtakos jūsų prašymui.

 

 

 

 

KURIOJE ŠALYJE LENGVIAUSIA IŠDUOTI ŠENGENO VIZĄ?

Nė vienas. Norint gauti turistinę vizą, reikia turėti $$$$$$, tvirtus ryšius su savo šalimis, gerą darbą ar pajamas, gerą moralinį charakterį. Tie, kurie visada prašo „lengvesnio būdo“, greičiausiai pasiliks ilgiau ir dirbs nelegaliai ES. TIKRAS TURISTAS neieškos vizos „lengvuoju būdu“.

 

 

 

 

KURIOJE ŠENGENO ŠALYJE TURIU PRAŠYTI VIZOS?

Prašymas išduoti Šengeno vizą priklauso nuo šių sąlygų:

  • jūsų įvažiavimo uostas

  • Naktų, kurias planuojate likti šalyje, skaičius

  • Turite pateikti prašymą išduoti Šengeno vizą šaliai, kurioje planuojate praleisti maksimalų nakvynių skaičių (tai turite nurodyti savo maršrute, o tai būtina norint pateikti prašymą). Jei planuojate praleisti tiek pat naktų dviejose ar daugiau šalių, turite pateikti prašymą išduoti vizą į šalį, į kurią atvykstate (pvz., jei planuojate atvykti iš Prancūzijos, kreipkitės į Prancūzijos ambasadą/ konsulatas / prašymų centras).

 

 

 

 

AR GALIU PAKEISTI TURISTINĘ VIZĄ Į STUDENTŲ VIZĄ KANADOJE?

Ne. Tiesą sakant, jūs turite išvykti iš Kanados, kad tai išbandytumėte. Jūs neprivalote grįžti į savo šalį, bet turite tai padaryti viename iš Kanados konsulatų ar užsienio atstovybių. Tačiau jei išeisite, nėra garantijos, kad galėsite sugrįžti.

 

 

AR GALITE GAUTI ŠENGENO VIZĄ PER 10 DIENŲ?

Sveiki visi,

 

taip, Šengeno vizą galite gauti per 10 dienų, jei jūsų kelionių istorija gera ir anksčiau lankėtės Šengeno sąjungos šalyje. Kelionių istorija tarybos nariui suteikia pasitikėjimo, kad anksčiau, gaudamas vizą, ja nepiktnaudžiaudavo. Paprastai jūsų Šengeno viza turėtų būti užpildyta per 2 savaites, nors kartais tai gali užtrukti šiek tiek ilgiau. Norėdami užtikrinti sklandų vizos išdavimo procesą, įsitikinkite, kad žinote, kiek laiko lankotės Šengeno teritorijose ir ar jums reikės palikti Šengeno erdvę ir grįžti.

 

STEBĖKITE PROCESĄ ŽINGSNIS PAS ŽINGSNIS

 

Sukurkite savo dokumentus.

 

Susitikite su VFS/BLS ARBA konsulate ar ambasadoje.

 

Eikite į susitikimo datą, gaukite biometrinius duomenis ir pateikite mokestį, o visuose dokumentuose, pvz., skrydžio ir viešbučio rezervacijoje, banko ataskaitoje, paminėkite visus motyvaciniame laiške esančius dokumentus kartu su pasu.

 

Palaukite ambasados sprendimo ir pasiimkite pasą

 

Prašymas turi būti užbaigtas per 15 kalendorinių dienų nuo prašymo išduoti vizą pateikimo atitinkamai ambasadai/konsulatui Indijoje dienos.

 

 

 

IŠ KAIP IMIGRACIJA ŽINO, KAD ŠENGENO VIZOS PRAŠYMO ŠALYJE IŠLIKOTE „ILGAU“, JEI ĮVYDĖTE PER KITĄ ŠALĮ?

Tai priklauso nuo to, ką reiškia „imigracija“.

 

 

Pirmiausia yra pasienio imigracijos pareigūnai, o vėliau – šalies pareigūnai, kurie sprendžia imigracijos reikalus. Įprastomis aplinkybėmis pasienio kontrolėje susitinkate tik su pirmąja grupe.

 

 

Vienintelis reikalavimų kreiptis į tinkamą ambasadą ir nurodyti kelionės maršrutą tikslas yra pirmiausia pasidalyti Šengeno valstybių vizų tvarkymo darbo krūvį ir tuo tikslu leisti tai atlikti. kuri yra „labiausiai paveikta“, ir, antra, nustatyti, ar viešnagė atitiks paskirtį, kuriai buvo paskelbta, – visų pirma užtikrinti, kad vėl išvyktumėte per leistiną laiką, kad nedirbtumėte nelegaliai ir nebėgi be pinigų

 

 

Įvažiuojant šiuo tikslu iš jūsų galima, bet nebūtina, reikalauti kelionės maršruto, kelionių ir apgyvendinimo rezervacijų ir pan. Visi bet kurios Šengeno šalies sienos apsaugos pareigūnai internetu gali gauti kelionės maršruto duomenis, kuriuos pateikėte prašydami vizos, naudodami VIS duomenų bazę. Jei negalite suteikti apgyvendinimo ar kitų patvirtinančių dokumentų, atitinkančių tai, ką nurodėte kreipdamiesi dėl vizos, antros linijos patikrinimo metu gali būti užduodami papildomi klausimai. Jei dėl rimtos priežasties pakeitėte savo kelionės planus (ir galbūt pateiksite tai patvirtinančius dokumentus), jus gali priimti. Jei negalite nustatyti, kad lankotės tuo tikslu, kurį nurodėte prašyme, arba jei kyla abejonių, ar atitinkate atvykimo kriterijus, kraštutiniu atveju viza gali būti anuliuota ir jums gali būti atsisakyta išduoti vizą. įėjimas.

 

 

Prie išėjimo dažniausiai neįvertinama tai, ką padarei. Jūs ketinate išvykti, ir tai gerai, jei jūsų viza tuo metu nebuvo pasibaigusi. Atvejis būtų kitoks, jei būtų daroma prielaida, kad jūs kėlėte grėsmę dėl to, ką paminėjau, pavyzdžiui, jei esate įtariamas nelegaliai dirbęs.

 

 

Šengeno erdvėje sienų kontrolės paprastai nėra. Tik patikros vietoje. Oro linijų ir viešbučių ID patikrinimai Šengeno erdvėje neturi nieko bendra su imigracijos vykdymu. Oro linijų bendrovės ir viešbučiai neturi prieigos prie VIS duomenų bazės.

 

 

Jei turistas, apsistojęs pagal vizą, įtariamas padaręs nusikalstamą veiką, gali būti atlikta asmens patikrinimas, įskaitant vizos statusą.

 

 

 

 

 

 

KAD PRAŠYKITE ŠENGENO VIZĄ, KAIP ĮRODYTE, KAD GRĮŽITE Į GYVENAMOS ŠALĮ? TAIP NUTIKO DAULEI PAREIŠKOJŲ.

 

Yra dokumentų rinkinys, galintis įrodyti jūsų ketinimą pasilikti, finansinį stabilumą ir užimtumo statusą.

 

  • Geras motyvacinis laiškas, kuriame paaiškinama kelionė-buvimas-kodėl keliaujate.

  • Lėktuvų bilietai / visas maršrutas (kai kurių šalių konsulatai nerekomenduos patvirtintų lėktuvų bilietų, nes yra didelė atmetimo tikimybė) – pageidautina, kad atvykstant ir išvykstant būtų galima pasirinkti tą pačią šalį, net jei keliaujate per Šengeno erdvę.

  • Jūsų dabartinė banko ataskaita (turite turėti pakankamai balanso visai kelionei)

  • Jūsų dabartinis įdarbinimo laiškas / licencijos laiškas iš įmonės.

  • Viešbučio rezervacijos patvirtinimo laiškas.

  • Jei kreipiatės dėl turistinės vizos, pabandykite gauti ambasados nuorodą iš draugų/giminaičių (jų apsaugos numerį, paso duomenis ir banko išrašą), kurie apsistoja svečioje šalyje.

  • Pajamų ataskaita už paskutinius 3 metus.

Viso geriausio dėl prašymo išduoti vizą. :)

 

 

 

 

AR TRIS KARTUS ATSISAKYTA ŠENGENO VIZA ISPANIJAI PAVEIKS MANO STUDIJŲ VIZA JAV AR KANADAI?

Atkartojant kitą atsakymą, tai priklausys nuo ankstesnių atsisakymų aplinkybių. Taigi ar tai turės įtakos prašymui gauti Kanados ar JAV studijų leidimą? Taip, jis tai padarys. Kiek, priklausys nuo aplinkybių.

 

 

Nepriklausomai nuo aplinkybių, blogiausias dalykas, kurį galite padaryti, yra meluoti (akivaizdžiai arba nesąmoningai) dėl atsisakymo išduoti vizą. Bet koks jūsų klaidingas pristatymas ar apgaulė neabejotinai lems prašymą išduoti vizą atmetimą.

 

Sėkmės!

 

 

 

PRAŠYDAMI ŠENGENO VIZOS, AR TURĖTĖTE PRAŠYTI ŠALĮ, Į kurią ĮVYKITE PIRMA, AR ŠALĮ, KURIOJE BŪSITE ILGIAU?

 

Kreipdamiesi dėl Šengeno vizos, svarbu atkreipti dėmesį, kad NĖRA tokio dalyko kaip prašymo pateikti pasirinktų valstybių narių ambasadoje/konsulate/vizų prašymų centre. Ambasada / konsulatas / paraiškų centras, į kurį turėtumėte kreiptis, priklausys nuo to, kur iš tikrųjų planuojate vykti, kiek laiko planuojate praleisti kiekvienoje iš valstijų ir koks yra pagrindinis jūsų kelionės tikslas.

 

 

Jei ketinate aplankyti tik vieną šalį, turite eiti į tai konkrečiai šaliai skirtą prašymų išduoti vizą centrą. Nesilankykite Nyderlandų prašymų išduoti vizą centre, jei lankysitės tik Islandijoje; eikite į prašymų išduoti vizą centrą, kuris aptarnauja Islandiją, net jei atvykstate į NL ir vykstate per ją tranzitu (atsižvelgiant į jūsų skrydžius).

 

Jei ketinate aplankyti daugiau nei vieną šalį, turite nurodyti valstiją, kuri yra jūsų pagrindinė kelionės tikslas. Pirminė kelionės tikslas apibrėžiamas kaip vieta, kurioje praleisite daugiausiai laiko, jei jūsų kelionės tikslas yra tas pats kiekvienoje šalyje, kurioje lankysitės, arba kur bus pagrindinis jūsų kelionės tikslas, jei joje yra daugiau nei viena tikslas. Jūsų pagrindinis tikslas taip pat priklausys nuo vizos, dėl kurios galiausiai kreipsitės.

 

Pavyzdžiui, jei jūsų maršrutas toks, kad 2 dienas praleisite Vokietijoje, 4 dienas Estijoje, 3 dienas Latvijoje ir 1 dieną Lenkijoje, visa tai atostogauti, dėl vizos turėtumėte kreiptis Estijos ambasadoje/konsulate.

 

Jei ketinate praleisti 6 dienas Šveicarijoje atostogauti, bet tai padarysite po 2 dienų konferencijos Austrijoje, turėtumėte nuvykti į Austrijos ambasadą.

 

Jei nėra aiškaus pagrindinio tikslo ir jūsų kelionės tikslas visur tas pats, t. y. kiekvienoje valstybėje narėje praleisite beveik lygiai tiek pat laiko, tuomet turėtumėte kreiptis į tos valstybės narės, kurioje norite keliauti, prašymų centrą. pirmiau ten.

 

Pavyzdžiui, įvažiuosite per Prancūziją ir praleisite tris dienas, o po to tris dienas Danijoje ir Norvegijoje. Norėdami gauti vizą, turite nuvykti į Prancūzijos konsulatą / ambasadą.

 

Tikiuosi tai padės. Sėkmės!

 

 

 

AR GALIU PRAŠYTI PRAŠYTI ŠENGENO VIZAI BŪDAMA BEDARBAS?

Kiekvienas gali kreiptis dėl Šengeno vizos, nesvarbu, ar jis dirba, ar bedarbis.

 

Prašyti Šengeno vizos galite kaip turistas, lankantis bet kurioje Šengeno valstybėje arba norintis susitikti su joje gyvenančiu ar studijuojančiu giminaičiu ar draugu bet kurioje Šengeno šalyje. Jei jūsų kelionės tikslas yra aiškiai apibrėžtas, esate finansiškai stabilus, jūsų lėktuvo bilietai atgal yra su jumis, jūsų viešbučių rezervacijos yra nustatytos, nesvarbu, esate dirbantis ar bedarbis. Turi būti stiprus ketinimas grįžti į savo kilmės šalį. Kad ir kokie būtų ambasados klausimai, atsakymai turi būti sąžiningi, aiškiai pateikti su įrodymais, patvirtinančiais jūsų atsakymus.

 

Jei visi ambasados užklausos patenkinti, vizą tikrai gausite.

 

 

 

 

 

TURIU ŠENGENO VIZĄ (KELIAS 1 METŲ ĮĖJIMAS). KAIP VEIKIA VIZOS GALIOJIMO TRUKMĖ IR MAKSIMALUS 90 DIENŲ BŪVĖJIMAS ŠENGENO ERDVĖJE?

Priklauso. Jei rašoma „Circulation Visa“, tai reiškia 90 dienų per kiekvieną 180 dienų laikotarpį. Taigi turėdami 1 metų vizą gausite iki 2 180 dienų laikotarpių. Jei būsite nepertraukiamai 90 dienų, prieš grįždami turėsite išbūti dar 90 dienų. Jei jie išduoda jus trumpesniam laikotarpiui, tuomet turėtumėte laikytis šio laikotarpio.

 

 

 

JEI ILGIAU PASILIKOTE ŠENGENO ŠALYJE, AR GALITE VĖLIAU PRAŠYTI VIZOS IŠ KITOS ŠENGENO ŠALIES?

Na, tai priklauso nuo jūsų buvimo trukmės, jei tai yra pora dienų ar savaitė, tai gerai, bet tai mėnesiai ir metai, tai tikrai yra didelė problema, visos Šengeno šalys dalijasi tais pačiais duomenimis, todėl tai nėra Nesvarbu, ar pateikiate paraišką iš kitos šalies, nepažeisti šiandien, jie saugo visą jūsų kelionių istoriją, dėl labai sudėtingų technologijų ir programinės įrangos, jie saugo jūsų atvykimo ir išvykimo įrašus, o kitą kartą pateikus prašymą jis bus atmestas, bet viskas priklauso nuo to, ar galite įrodyti, kad viešnagės viršijimas įvyko dėl kokių nors neprieinamų priežasčių, tada gerai, bet kaip jau minėjau aukščiau, kokia yra nakvynės trukmės viršijimo trukmė?

 

 

 

AR GALIU ĮVYTI IR (ARBA) IŠVYTI IŠ ŠENGENO ERDVĖS PER ŠALĮ, KITA, NUO TURIU VIZĄ?

ORIGINALUS ATSAKYMAS: AR PRIVALOMA ĮVYTI Į ŠENGENO ERĄ PER ŠALĮ, KURI MAN DOVĖS ŠENGENO VIZĄ?

Ne, ne visada būtina patekti į Šengeno erdvę per vizą išdavusią šalį. Galiojanti taisyklė yra ta, kad prašymų išduoti vizą centras, kuriame kreipsitės dėl vizos, galiausiai priklauso nuo jūsų pagrindinės paskirties vietos. Pagrindinė kelionės tikslas yra ta vieta, kur bus pasiektas pagrindinis jūsų kelionės tikslas, jei turite daug tikslų; arba šalis, kurioje praleisite daugiau laiko, jei visada turite tą patį tikslą.

 

Pavyzdžiui:

 

Jei planuojate vykti į konferenciją Prancūzijoje, bet nuspręsite dieną ar dvi praleisti Vokietijoje vienos dienos kelionei, tuomet turite gauti vizą iš Prancūzijos ambasados. Taip yra todėl, kad pagrindinė jų atvykimo į Šengeno erdvę priežastis yra dalyvauti jų konferencijoje Prancūzijoje.

 

 

Tačiau jei išvykstate atostogauti ir nusprendėte tris dienas praleisti Prancūzijoje ir keturias – Vokietijoje, tuomet turėtumėte vykti į Vokietijos ambasadą. Galite naudoti naktų skaičių, kurį miegosite kiekvienoje šalyje, jei kiltų kokių nors neaiškumų, nes kai kurios dienos naudojamos keliaujant tarp dviejų šalių.

 

Jei pagrindinės kelionės tikslo negalima aiškiai nustatyti (pavyzdžiui, išvykstate atostogauti į Prancūziją ir Vokietiją po tris naktis), turite kreiptis toje šalyje, kurioje norite patekti į Šengeno erdvę.

 

 

Dabar leiskite man pasinaudoti proga ir paaiškinti vieną dalyką dėl Šengeno susitarimo. Ji pirmiausia skirta ES/EEE/Šveicarijos piliečiams, siekiant palengvinti laisvo judėjimo principą, į kurį jie turi teisę, o ne užsieniečiams. Taigi matote atsitiktinius patikrinimus, kiti pasų turėtojai nukreipiami į „pagrindinę paskirties šalį“ ir pan.

 

Šis principas tikriausiai turi įtakos tam, ką pasakysiu toliau. Nors ne visada reikia atvykti per vizą išdavusią Šengeno šalį, gali tekti „užsiregistruoti“ imigracijos institucijose, kai tik atvykstate į jų šalį. Tai jau pasiekiama, jei į Šengeno erdvę patenkate per prašančiosios šalies oro uostus arba apsistojate viešbutyje – tokiu atveju viešbučio darbuotojai už jus paims jūsų paso duomenis. Priešingu atveju turėsite savarankiškai apsilankyti artimiausioje imigracijos tarnyboje.

 

 

 

KURIOSIOS ŠENGENO ŠALYS SIŪLO 5 METŲ VIZĄ?

Dauguma gali pasiūlyti vizą iki 10 metų. Tačiau turizmui tai nereiškia, kad Šengeno erdvėje galima praleisti daugiau nei 90 dienų iš 180. Šios vizos paprastai naudojamos daugkartiniam naudojimui. Tai reiškia, kad kiekvieną kartą vykstant į Šengeną nereikės eiti ir gauti naujos vizos. Kitos vizos, pvz., studijų vizos, gali turėti sąlygą, kiek laiko galite likti. Arba tai taip pat gali būti konkreti darbo viza pagal ribotą sutartį, nors dauguma darbo vizų paprastai yra atviros. Paprastai pirmą kartą Šengeno erdvės lankytojas gaus tik vienkartinę vizą, o jei ateityje vyks dažniau, įsitikinęs, kad išvyko, gali gauti ilgalaikę daugkartinę vizą. laiku ir nepažeidė vizos. sąlygos sako, kad dirba nelegaliai.

 

 

 

 

SU KURIE ŠENGENO ŠALIŲ IMIGRACINĖS PAREIGŪNŲ BENDRAS BENDRAS BENDRAS?

Nėra konkrečios šalies, kuri išduoda lengvas vizas. Šengeno vizos yra labai susijusios su dokumentais ir visos apskritys taiko tą patį vizų išdavimo procesą. Jei pateiksite visus reikiamus dokumentus, gausite vizą. Turite pateikti prašymą išduoti vizą iš tos šalies, kurioje ketinate likti ilgiausią dienų skaičių kelionės metu.

 

Imigracijos forumuose kai kurie žmonės sakys, kad X šalis jiems lengvai išdavė vizą, tai nereiškia, kad ta šalis visiems suteikia lengvas vizas. Kai kas sakys, kad Y atsisakė jūsų vizos, tai taip pat nereiškia, kad Y atsisakė visų vizų.

 

Šengeno šalys vizas išduoda kiekvienu atveju atskirai. Kiekvienas naujas prašymas yra nauja byla su naujais dokumentais. Jei dokumentai tvarkingi, viza išduodama.

 

 

 

 

KIEK TRUNKA ŠENGENO VIZAI GAUTI, JEI TURITE JAV VIZĄ?

JAV vizos turėjimas neturi įtakos Šengeno vizos apdorojimo laikui, kuris trunka apie 2 savaites.

 

 

 

 

KAIP NUMATOMAS ŠENGENO VIZOS PRAŠYMO TVARKYMO LAIKAS JAV?

Ne JAV piliečiams, norint pateikti prašymą išduoti Šengeno vizą, būtinas JAV gyventojo statuso įrodymas (žalia kortelė, galiojanti JAV viza ir galiojančios I-20 arba galiojančios I-AP66 kopijos, vizos...).

 

Jūsų JAV viza arba gyventojo statusas turi galioti mažiausiai 3 mėnesius nuo paskutinės siūlomos buvimo Šengeno erdvėje dienos.

 

Deja, nėra fiksuoto atsakymo į šį konkretų klausimą dėl skirtingų 26 šalių, sudarančių Šengeno erdvę, ambasadų / konsulatų terminų politikos.

 

Nors vizos tvarkymas apskritai neužtrunka ilgiau nei 72 valandas, kartais šis procesas užtrunka gerokai ilgiau – kai kuriose šalyse kai kuriems piliečiams tai trunka nuo 14 iki 21 dienos.

 

Tačiau primygtinai rekomenduojama kreiptis dėl Šengeno vizos likus maždaug šešioms savaitėms iki išvykimo, kad galėtumėte vykti į kelionę taip, kaip planavote.

 

 

 

 

 

JEI VIENO ASMENIO ŠENGENO VIZOS PRAŠYMAS BUVO ATMESTAS, AR VISOS ŠENGENO VIZOS VALSTYBĖS NARIŲ ATMESI BŪSIMUS SAVO PRAŠYMUS ŠENGENO VIZAI?

2017 11 24 kreipiausi dėl Šengeno turistinės vizos, buvo atmestas 2017 11 27. Pakartotinai kreipiausi 2017 11 30 (po 3 dienų) ir patvirtino 2017 12 01.

 

Mano atmetimo priežastis buvo ta, kad tikslams pagrįsti pateikta informacija buvo nepatikima. (neaiškiausia priežastis priežasčių sąraše). Motyvacinis laiškas turi būti „atspausdintas“, o ne rašytas ranka. Kasdienis maršrutas taip pat turėtų būti pateiktas lentelės formatu. Šių dalykų aš iš pradžių nedaviau.

 

Abu kartus kreipiausi į Prancūzijos ambasadą Santo Dominge. Taigi atsipalaiduokite, šiais laikais nėra pasikartojančio atmetimo.

 

 

 

 

PRAŠAUS STUDIJŲ VIZOS KANADOJE, ŠIUO METU LAUKAU GALUTINIO SPRENDIMO DĖL PARAIŠKOS, BET MANO AKADEMINĖ PROGRAMOS TRUKSI DVEJI METAI, o PASAS BAIGIASI PO VIENERŲ METŲ. KĄ TURIU DARYTI?

 

Kadangi dauguma šalių neatnaujins paso, kuris galioja ilgiau nei 6 mėnesius, galite tęsti su dabartiniu pasu. Jūsų viza keliauti į Kanadą ir studijų leidimas, kuris jums bus išduotas atvykus, apribos jūsų paso galiojimą. Tam tikru momentu turėsite susisiekti su savo ambasada Kanadoje, kad atnaujintumėte pasą, o po to galėsite pratęsti studijų leidimą. Daugeliu atvejų nieko negalima padaryti dėl vizos, todėl jei išvykstate iš Kanados studijų metu, turėsite pateikti prašymą dėl naujos vizos. Šis procesas gali būti netikėtai ilgas ir gali sujaukti jūsų kelionės planus.

 

 

 

 

AR GALIU GAUTI KANADOS STUDIJŲ VIZĄ, JEI TURIU STUDIJŲ PERTRĄ NUO AŠTUONIŲ IR DEšimties METŲ?

 

Studijų spragas dažnai išduoda kandidatai, prašantys naujų studijų leidimų Kanadoje. Ilga studijų spraga gali trukdyti universitetui galvoti apie kandidatą, tačiau Kanados švietimo sistema yra pakankamai švelni, kad apie tai pagalvotų tarptautiniams studentams.

 

 

Stojantiesiems į bakalauro studijas priimama studijų pertrauka iki 2 metų, o stojantiesiems į magistrantūros studijas – iki penkerių metų. Yra keletas išimčių porai studentų, kurie pademonstravo išskirtinę kompetenciją savo studijų srityje. Jei praktikantas turi kokios nors darbo patirties, jis turėtų tai nurodyti universitetui kaip studijų spragų įrodymą, dažnai kartu su savimi pasiima atlyginimo pažymą arba paskyrimo laišką.

 

 

Kanados švietimo sistema yra labai profesionali, jie nenori, kad akademikai sutelktų dėmesį tik į knygas ir teoriją; jie įkvepia ir ugdo mokinius labai skirtingai, suteikdami jiems žinių apie svarbų pasaulį per praktinius projektus. Todėl studijų spraga, galinti atnešti sveikos naudos studento gyvenimui, turi būti kruopščiai suplanuota. Kanados švietimo sistema suteikia naujiems studentams atitinkamą studijų spragą, kad jie jaustųsi patogiai pagal šalies studijų modelį.

 

 

Tačiau, jei norite, kad jūsų profilis išsiskirtų nepaisant studijų spragų, turėtumėte pateikti paraišką, kuri yra stipresnė už kitus. O norėdami jus gerai paaukštinti ir tuo pačiu įtikinti vizų pareigūnus savo profiliu, norėtumėte jiems teisingai ir sąžiningai pagrįsti savo atotrūkį ir tuo pačiu padaryti jiems įspūdį. Daug kartų vizų pareigūnai bando rasti tikrų kandidatų, tiesiog talentingų žmonių, kaip parodyta jų balų lapuose. Jie iš karto nustato atvejį, kai abejoja, ar asmens ketinimai nėra pakankamai sąžiningi, o tai gali pratęsti jų buvimo laiką ilgiau nei numatyta kurso trukmė.

 

 

Na, o jei trokštate sukurti tokią stiprią paraišką, turėtumėte pagalvoti apie labai profesionalias ir patikimas trečiųjų šalių rašymo paslaugas, kurios paprastai teikia tokio tipo prašymus studentų vizoms gauti. Ir remdamasis savo asmenine patirtimi, labai rekomenduočiau jums pasinaudoti šiomis profesionaliomis paslaugomis, kurias padariau net aš.

 

 

 

 

 

AR PO 30 METŲ KANADA PATVIRTINS STUDENTŲ VIZĄ?

  • Tokio atmetimo procento nėra.

  • Jo atmetimo priežasčių yra daug.

  • Pirma ir pagrindinė priežastis yra jūsų amžius.

  • Jūs patenkate į trečios amžiaus grupės amžiaus kategoriją.

  • Tai reiškia, kad jūsų indėlis į Kanados ekonomiką bus mažesnis nei pirmosios ir antrosios amžiaus grupių kandidatų.

 

 

AMŽIAUS GRUPĖS: -

1 amžiaus grupė 18 -29 m

2 amžiaus grupė 30–39 m

3 amžiaus grupė 40-45 m

Mūsų darbas

Susisiekite, kad galėtume pradėti dirbti kartu.

  • Facebook
  • Twitter
  • LinkedIn
  • Instagram
Dėkojame už jūsų pranešimą!
bottom of page