top of page

O

Imigračné otázky a odpovede

OTÁZKY A ODPOVEDE
IMIGRÁCIE

Dobrý deň, EDUCAJURIS GROUP vytvorila túto webovú stránku s otázkami a odpoveďami v oblasti imigrácie s cieľom prezentovať bežné otázky vypracované na základe skúseností používateľov víz. Takže pokračujte v čítaní nižšie:

 

MÔŽE SA NIEKTO S 10-ROČNÝM VÍZOM V Spojenom kráľovstve NÁROK NA TRVALÝ POBYT A POBYT?

Desaťročné vízum do Spojeného kráľovstva jednoducho znamená, že držiteľ môže kedykoľvek počas nasledujúcich desiatich rokov vykonávať krátke návštevy podľa vlastného uváženia alebo potreby. Neznamená/neznamená, že osoba môže zostať desať rokov. Na to, aby sa takáto osoba kvalifikovala na trvalý pobyt, musí ešte prejsť úplným imigračným procesom, rovnako ako všetci ostatní. To desaťročné neprisťahovalecké vízum vám nedáva žiadnu výhodu.

 

 

MINULÝ ROK MI BOLI ZAMIETNUTÉ VÍZUM NA ZÁKLADE OSOBNÝCH MAJETKOV A FINANČNÉHO STAVU A RODINNÝCH VZŤAHOV V KANADE A V MOJEJ DOMOVSKEJ KRAJINE A MÁM SPONZORA. ČO MÔŽEM UROBIŤ, AK SA CHCEM ZNOVU PRIHLÁSIŤ?

  • Pre kanadské návštevnícke víza neexistuje žiadne sponzorstvo. Toto chce Kanada vidieť pred udelením návštevníckeho víza.

  • Bez registra trestov a bez porušenia imigračných pravidiel.

  • Správny dôvod pre návštevu Kanady.

  • Dostatok finančných prostriedkov na pokrytie vašej návštevy Kanady a návratu do vašej domovskej krajiny.

  • Rodinné a komunitné väzby (napríklad zamestnanie) vo vašej domovskej krajine, aby ste sa uistili, že opustíte Kanadu pred dátumom odchodu uvedeným na vízach.

  • Ak sa zdá, že prichádzate do Kanady za prácou alebo sa zdá, že vám hrozí prekročenie dĺžky pobytu, Kanada vám neudelí návštevnícke vízum.

 

V PROTIPOHOVORE MI ZAMIETLI VÍZUM DO USA. KEĎ SA SOM PÝTALI „POZNÁTE NIEKOHO V NÁS?", úprimne som odpovedal "nie". Zároveň mi vrátil pas. Čo mám odpovedať?

No, k imigračnému úradníkovi musíte byť úprimní. Ak je vaša odpoveď naozaj nie, povedzte to. Klamaním sa dostanete len do ďalších problémov. V závislosti od typu vášho víza a vašich zámerov to môže byť aj hlavný dôvod, prečo vám dôstojník vízum zamietol. O víza som nežiadal odkedy som bol občanom USA, ale viem o tom veľa, keďže dosť často cestujem tam a späť medzi Mexikom a presne viem, čo sa deje na hraniciach a akí sú úradníci.

 

POŽIADAL SOM O ŠTUDIJNÉ VÍZUM V KANADE, MOMENTÁLNE ČAKÁM NA KONEČNÉ ROZHODNUTIE O PRIHLÁŠKE, ALE MÔJ AKADEMICKÝ PROGRAM MÁM DVA ROKY A PLATNOSŤ MI KONČÍ O ROK. ŽE MUSÍM ROBIŤ?

Keďže väčšina krajín nepredĺži platnosť pasu, ktorý je platný dlhšie ako 6 mesiacov, môžete pokračovať so svojím súčasným pasom. Vaše víza na cestu do Kanady a študijné povolenie, ktoré vám vydajú po prílete, budú obmedzené na platnosť vášho pasu. V určitom okamihu budete musieť kontaktovať svoje veľvyslanectvo v Kanade, aby si obnovil cestovný pas, po ktorom si budete môcť predĺžiť povolenie na štúdium. Vo väčšine prípadov sa s vízami nedá nič robiť, takže ak opustíte Kanadu počas štúdia, budete musieť požiadať o nové vízum. Tento proces môže byť nečakane dlhý a môže skutočne pokaziť vaše cestovné plány.

 

 

AKO VEĽKÉ FIRMY PRIJÍMAJÚ ZAMESTNANCOV V ZAHRANIČÍ?

Veľké spoločnosti zvyčajne využívajú jeden z dvoch spôsobov náboru globálne. Spoločnosti, ktoré vedia, že zostanú na trhu dlhý čas a plánujú na tomto trhu najať aspoň 15 zamestnancov, zvyčajne založia subjekt. Mať subjekt im umožňuje legálne najímať a platiť zamestnancov v danej krajine. Založenie subjektu je však drahé, časovo náročné a nie je ideálnou voľbou pre všetkých zamestnávateľov.

 

Podniky, ktoré chcú rýchlo a v súlade s predpismi získať nových zamestnancov alebo vstúpiť na nové trhy bez založenia subjektu, sa môžu stať partnerom globálneho zamestnávateľa podľa záznamov (EoR). Spoločnosti majú tendenciu mať menšie zásoby talentov (zvyčajne menej ako 15 členov tímu) v krajinách, kde sú partnermi globálneho EoR.

 

V tejto situácii sa globálny partner EoR stáva legálnym zamestnávateľom talentu spoločnosti, ktorý sa stará o všetko od registrácie v súlade s predpismi až po výhody a mzdy. Starajú sa o detaily back-endu, zatiaľ čo spoločnosť má priamu kontrolu nad každodennými aktivitami ich talentu.

 

Globálny model EoR znamená, že medzinárodný nábor už nie je len možnosťou pre najväčšie spoločnosti. Ak ste začínajúca alebo stredne veľká spoločnosť, ktorá chce prilákať talenty z celého sveta, zvážte jednoducho nájdenie správneho globálneho partnera EoR na rozšírenie vášho podnikania.

 

PREČO USCIS SCHVAĽUJE VÍZA F1, KEĎ TAKMER KAŽDÝ NEPOSLÚCHNE ÚMYSL VRÁTIŤ SA DO SVOJEJ DOMOVSKEJ KRAJINY PO ZÍSKANÍ ICH TITULOV?

Myslím si, že tu nesprávne chápete pojem „zámer prisťahovalca“. Aby sa študent F-1 stal legálnym prisťahovalcom, sú potrebné tieto kroky:

  • Dokončite štúdium (čo trvá 2-5 rokov)

  • Počas štúdia získajte skúsenosti so stážou pomocou CPT

  • Nájdite si prácu a pracujte na svojom OPT

  • Skúste vízum H-1B

  • Keď budete mať 2-3 roky s H1-B, požiadajte svojho zamestnávateľa, aby požiadal o prisťahovalecké vízum

  • V závislosti od krajiny pôvodu dostanete zelenú kartu. V niektorých krajinách môže trvať až 20 rokov alebo aj dlhšie.

 

Toto je legálna imigrácia. USCIS nie je proti tomuto. Tomuto konzulárni úradníci odporujú. Nechcú odrádzať od imigrácie do Spojených štátov.

 

Ale zvážte toto: ak ukážete čo i len najmenší náznak imigrantského úmyslu, čo vám bráni vzdať sa titulu a začať pracovať načierno? Prečo by ste preskakovali všetky obruče (kroky 1-6 vyššie), ktoré si z vašej strany vyžadujú veľa času, peňazí a úsilia?

 

Ak máte zlú finančnú situáciu a nedostatočné väzby na svoju rodnú krajinu, nebolo by pre vás jednoduchšie začať s nekvalifikovanou prácou a pokračovať navždy? Povedzme, že nemáte rodinu ani prácu doma a vaša teta podniká v Spojených štátoch. Aké pohodlné by bolo, keby ste pre ňu začali pracovať! So študentskými vízami úspešne získate vodičský preukaz a poistenie. Môžete ľahko ukončiť kurz a použiť svoje dokumenty na zarobenie peňazí.

 

Proti tomu je USCIS. Sú v poriadku, keď sa zo študentov jedného dňa stanú prisťahovalci; ale správnymi kanálmi. Osoba, ktorá má v úmysle pokračovať v magisterskom štúdiu informatiky, by sa mohla zamestnať v spoločnosti Google a v budúcnosti sa stať držiteľom zelenej karty. Všetko, čo vám bránia vstúpiť na študentské vízum, dostať sa z radaru a zúčastniť sa nejakej práce a neplatiť dane.

 

USCIS sa chce vyhnúť používaniu neprisťahovaleckých víz na účely prisťahovalectva. To je to, čo konzulárni úradníci hľadajú.

 

Ovplyvní ZAMIETNUTIE ŠTUDENTSKÉHO VÍZA PRE KANADU ŽIADOSŤ O BUDÚCE TURISTICKÉ VÍZUM? PREČO STE ZÍSKALI POVOLENIE NA ŠTÚDIUM?

Ak z dôvodu, že ste nemali silné väzby na svoju rodnú krajinu, nebudete môcť navštíviť ani vás. Kanada má veľkú averziu voči ľuďom, ktorí nie sú kvalifikovaní imigranti alebo prichádzajú študovať na niekoľko rokov.

 

 

AKO DLHO V SÚČASNOSTI TRVÁ ŽIADOSŤ O ZELENÚ KARTU PRE MANŽELKU OBČANA USA?

Podali sme v júni 2022, 4. novembra 2022 sme boli „prijatí do práce“ a ešte nás nekontaktovali.

 

jún ​​de 2022 to by nebolo možné, keďže máte na mysli iba dnešný 21. jún, takže 201. júna takže počkajte aspoň 8 mesiacov, možno dokonca 12 mesiacov alebo dlhšie, kým USCIS spracuje žiadosť, ak bude vykonaná za menej ako 8 mesiacov, o to lepšie pre vás, pretože milióny ďalších členov rodiny robia presne to isté, čo vy. Niektoré víza sa dajú vybaviť rýchlejšie v rámci takzvaného prémiového spracovania, nie som si istý, či sa príslušná žiadosť kvalifikuje na prémiové spracovanie, ak áno, môžete si vybrať túto možnosť, zaplatiť dodatočné poplatky a vízum vybaviť pravdepodobne za menej ako mesiac. Ak však už bola zaúčtovaná, bolo by už neskoro žiadať rýchlejšie spracovanie.

 

 

JE ADMINISTRATÍVNE SPRACOVANIE PO POHOVORE K1 VISA DOBRÉ ALEBO ZLÉ?

"Administratívne spracovanie po pohovore o vízach k1, je to dobré alebo zlé?"

Nie je to ani dobré, ani zlé. Jednoducho to znamená, že v globálnej databáze sa objavilo niečo, čo by mohlo súvisieť so schválením víz alebo nie, takže prípad je pozastavený, kým nebude možné získať prístup k týmto informáciám a vyhodnotiť ich.

 

AKÉ SÚ HLAVNÉ VÝHODY, KTORÉ ZÍSKATE TAK, ŽE SA STANETE TRVALÝM BYDLOM V KANADE?

Máte prístup ku všetkému, ku ktorému má prístup kanadský občan, s tromi výnimkami, hlasovaním, vstupom do armády, niektorými zamestnaniami, ktoré si vyžadujú vysokú úroveň bezpečnostnej previerky. Kanadský trvalý pobyt má ochranku. V určitý dátum nemusia opustiť Kanadu. Všetci cudzinci v Kanade musia odcestovať v určený deň, s výnimkou osôb s trvalým pobytom. Kanadský trvalý pobyt má prístup k zdravotnej starostlivosti, národným poplatkom za vzdelávanie, všetkým federálnym a provinčným programom a výhodám. Kanadský trvalý pobyt je na ceste k občianstvu. Kanadské občianstvo nemôžete získať bez toho, aby ste sa najprv stali trvalým pobytom a potom nesplnili požiadavku na pobyt, aby ste mohli žiť v Kanade 1095 dní za 5 rokov.

 

AHOJ, DNES SOM MAL POHOVOR PRE NEIMIGRANTSKÉ VÍZA, PO POHOVORE MI VZAL PAS A POVEDAL, ŽE JE VÍZUM SCHVÁLENÉ A KEĎ SOM PRIŠLA DOMOV A SKONTROLOVALA SI STAV VÍZ, HOVORÍ (ADMINISTRATÍVNE SPRACOVANIE) ČO TO ZNAMENÁ?

Znamená to viac overovania a času potrebného na dokončenie spracovania udelenia neprisťahovaleckých víz za vás. Cestovný pas sa uchováva na pečiatku alebo zamietnutie alebo vydanie víza.

 

 

 

POČAS ROZHOVORU F1 VISA SOM SA PÝTAJÚ, PREČO SOM SA ŠPECIALIZUJEM NA BIOLÓGIU. ČO BY SOM MAL POVEDAŤ

„Počas môjho vízového pohovoru do F1 som dostal otázku, prečo som sa špecializoval na biológiu. Čo by som mal povedať? Musíte povedať, prečo ste si vybrali biológiu ako špecializáciu.

 

 

AK BUDÚCI ROK NAVŠTÍVÍM NÁS NA TURISTICKÉ VÍZUM, BUDU MÁŤ O NIEKOĽKO ROKOV NEJAKÉ PROBLÉMY ZÍSKAŤ ŠTUDENTSKÉ VÍZUM?

Nie, v skutočnosti vám to pozitívne pomôže so študentskými vízami. Tu je dôvod:

Preukázali ste, že ste splnili požiadavku na turistické vízum; navštívili ste USA a vrátili ste sa do svojej domovskej krajiny. Preto, keď príde čas na získanie študentského víza F-1, vízový úradník posúdi váš prípad priaznivo, pretože ste už preukázali, že ste čestný človek, ktorý dodržiava vízové pravidlá. Z môjho vlastného života: USA som navštívil 3-krát ako dieťa/tínedžer predtým, ako som išiel študovať na víza F-1 ako dospelý.

 

 

MÁM 10 ROČNÉ TURISTICKÉ VÍZUM DO SPOJENÝCH ŠTÁTOV. AK BUDÚCI ROK DOSTANEM ŠTUDENTSKÉ VÍZUM, PRESTANE MOJE 10-ROČNÉ TURISTICKÉ VÍZUM AUTOMATICKY PLATNOSŤ?

Ak chcete študovať v USA, musíte požiadať o študentské vízum F-1 pomocou formulára I-20, ktorý vám americká anglická škola poskytne, keď vás prijmú za študenta. S turistickými vízami nemôžete študovať. Vaše turistické vízum však nebude zrušené a po ukončení štúdia v USA ho budete môcť znova použiť.

 

 

AKÉ DOKLADY SÚ POTREBNÉ PRE AMERICKÉ TURISTICKÉ VÍZUM? MOJA STAROSTI JE, AKO PRESVEDČIŤ ÚRADNÍKOV Veľvyslanectva, ŽE SA VRÁTIM DO VLASTNEJ KRAJINY A MÁTE NÁVRHY, KTORÉ V ROZHOVORE POVEDAJTE ALEBO NEPOVEDITE? JA SOM Z INDIE A ON ZO SPOJENÝCH ŠTÁTOV.

Pýtate sa na turistické vízum a zrazu posledná veta je „on je zo Spojených štátov“. Teraz, kto je "on"? Kde je „on“ na obrázku? Tento spôsob komunikácie, kde nemáte jasno v tom, čo chcete, znamená isté odmietnutie pri pohovore o vízach do USA. NIKDY nebuďte vágni ani nič neskrývajte. Buďte VEĽMI PRESNÍ.

 

Pre americké turistické víza nie sú potrebné doklady. Posudzujú vás na základe vášho rozhovoru. Chcú, aby ste JASNE oznámili účel vašej návštevy a PRESNE odpovedali na všetky položené otázky. Dokonca aj ten najmenší náznak, že ste vágny alebo nejasný, znamená odmietnutie podľa paragrafu 214(b).

 

Podľa zákona je štandardným výsledkom každej žiadosti o turistické vízum odmietnutie predpokladu, že žiadateľ chce imigrovať do USA. Povinnosť prekonať tento predpoklad je na žiadateľovi. Ale v skutočnom živote nebudete mať v rukách veľa, okrem odpovedí na otázky, ktoré dostanete. Ak vízový úradník považuje vašu žiadosť za pravú a nemáte v úmysle emigrovať do USA, vízum vám udelí.

 

Pamätajte, že aj malá pochybnosť by znamenala odmietnutie. Tak si vôbec neprotirečte. Maj dôveru. Majte JASNÉ a PRESNÉ odpovede na otázku. Absolútne sa mi nepáči spôsob, akým ste položili svoju otázku. Ak sa takto bežne dorozumiete, vízum do USA získate len veľmi ťažko.

 

Majte tiež na pamäti, že kým sa nezrušia obmedzenia týkajúce sa COVID, nedostanete víza z nepodstatného dôvodu.

 

 

MÁTE NIEKTORÚ RADU, AKO MIEŤ ÚSPEŠNÝ POHOVOR K US TURISTICKÉMU VÍZU? MÁM 2 NEGATÍVY, ALE NIKDY SOM SA NECHCELA IMIGROVAŤ DO SPOJENÝCH ŠTÁTOV. NEVIEM, AKO PRESVEDČIŤ DÔSTOJNÍKA, ABY MI VERIL.

Ak ste naozaj turista (a nie maskovaný imigrant), prečo ste taký odhodlaný ísť do USA? Svet je veľké miesto s mnohými ďalšími krajinami, ktoré sú oveľa zaujímavejšie a možno aj rozmanitejšie a určite vám poskytnú príjemný turistický zážitok ako Veľká Británia, krajiny Európskej únie, Mexiko, Brazília. Prečo strácať čas/peniaze v krajine, ktorá vás nechce?

 

Pokiaľ ide o „presvedčenie“ imigračného úradníka, možno budete mať šťastie a nájdete chápavejšieho úradníka, ale jediné, čo môžete urobiť, je preukázať skutočne silné väzby na vašu domovskú krajinu (a možno aj nevratnú spiatočnú letenku). Môžete tiež ísť do USA s výletnou skupinou, kde vám podržia pas (a uistite sa, že krajinu opustíte, keď skončíte ako turista).

 

 

 

MOJEJ MAME ZAMIETLI VÍZUM B1/B2, ALE NEVIEM PREČO. PÝTALI SA LEN DVE OTÁZKY. PÝTALI SA HO NA PROFESIU ČLOVEKA, KTORÉHO Išiel NAVŠTÍVIŤ, ALE ODPOVEDAŤ NEvedel. PREČO?

Pôvodná odpoveď: Mojej matke bolo zamietnuté vízum B1/B2, ale neviem prečo. Položili mu len dve otázky, opýtali sa ho na povolanie človeka, ktorého išiel navštíviť a na to nevedel odpovedať. prečo?

 

Vízum B1/B2 je neprisťahovalecké vízum a osoba, ktorá žiada o toto vízum, musí preukázať neprisťahovalecký úmysel, aby mohla navštíviť USA kravaty, doklad o inom medzinarodnom cestovani kde ste sa rychlo vratili domov?

 

Keď poviete, že nevie prečo, nebolo by to tak, pretože všetci úradníci amerického konzulátu sú povinní zo zákona stanoviť, že účel odmietnutia je založený na imigračnom zákone USA. Dali by mu kúsok dokument, ktorý jasne uvádzal dôvod odmietnutia.

 

 

 

PREČO KRAJINY SCHENGENU VYDÁVAJÚ NÁVŠTEVNÍCKE VÍZUM NA MAXIMÁLNE 90 DNÍ, KÝM USA A KANADA VYDÁVAJÚ JEDNO NA 10 ROKOV?

Premisa otázky je úplne nesprávna. Pred otázkou „prečo“ najprv zistite „ak“.

 

  1. Krajiny schengenského priestoru vydávajú návštevnícke vízum maximálne na 5 rokov. Trvanie udelených víz závisí od mnohých faktorov, najmä od vášho profilu a frekvencie cestovania. Videl som prípady, keď prvému žiadateľovi bolo udelené 5-ročné vízum. Zvyčajne však predlžujú trvanie následnými žiadosťami, ak osoba často cestuje do schengenského priestoru. Trvanie víza nie je rovnaké ako počet dní povolených v schengenskom priestore.

 

 

 

  1. USA udeľujú víza na základe reciprocity s krajinou občianstva žiadateľa a pre väčšinu krajín vydávajú víza na 10 rokov pre väčšinu krajín. Opäť platí, že trvanie víz nie je rovnaké ako počet dní povolených v USA.

 

 

  1. Kanada vydáva víza do platnosti pasu maximálne na 10 rokov. Ak platnosť pasu vyprší o 2 roky, vízum bude vydané na 2 roky. Opäť platí, že trvanie víz nie je rovnaké ako počet dní povolených v Kanade.

 

 

Teraz poďme k tomu, „prečo“ to robia, pretože sú to nezávislé krajiny a tie si vytvárajú vlastné zákony a pravidlá. Očakávať, že tri samostatné krajiny (Schengen možno efektívne považovať za jednu krajinu, pokiaľ ide o návštevnícke víza vďaka harmonizačným dohodám), že budú mať presne tie isté pravidlá pre niečo také všedné, ako sú návštevnícke víza, je dosť bizarné.

 

 Prečo potom zahrnúť len USA a Kanadu na porovnanie so Schengenom? Prečo nezahrnúť aj Spojené kráľovstvo, Austráliu, Nigériu, Čínu? Prečo má každý inú vízovú politiku?

 

 

 

 

AKO FUNGUJE PRAVIDLO 90/180 DENNÝCH SCHENGENSKÝCH VÍZ?

 

V deň, keď vstúpite do Schengenu, začnú hodiny. Tieto hodinky sú exkluzívne pre vás a majú výdrž 180 dní. Ak váš priateľ mešká týždeň, jeho hodiny bežia oddelene od vašich. Čiže tých 180 dní nie je viazaných na kalendárny rok.

 

 

V čase od prvého dňa príchodu a 180 dní potom môžete v schengenskom priestore stráviť 90 dní. Toto je založené na systéme typu „deň sa začal“. Nemáte na to 90 x 24 hodín. Aj keď ste v schengenskej krajine len hodinu, počíta sa to ako celý deň. Počíta sa aj deň príchodu a odchodu.

 

 

PRÍKLAD:

Príchod o 23:55 (neskoro v noci) do Schengenu. Toto sa stále počíta ako celý deň do 90, ktoré máte k dispozícii.

 

 

PRÍKLAD:

Prídete o 23:55 do Schengenu a okamžite sa odveziete autobusom do krajiny mimo Schengenu. Nasledujúci deň opustite krajinu schengenského priestoru o 00:30. To sa počíta ako 2 z 90 dní, aj keď ste v Schengene strávili iba 35 minút.

 

 

Pravidlo 180 dní vám dáva určitú flexibilitu. Nemusíte stráviť svojich 90 dní nepretržitou objednávkou. Môžete odísť a vrátiť sa. Čas strávený mimo Schengenu sa nezapočítava do vašich 90 dní.

 

 

90 dní možno stráviť v ktorejkoľvek krajine schengenského priestoru. Schengenský priestor však musíte považovať za veľkú krajinu. Čas strávený v Rakúsku sa stále počíta do času, ktorý máte k dispozícii v Nórsku.

 

Príklad: Zostanete 40 dní v Nórsku a 40 dní v Rakúsku. To dáva dokopy 80 dní, čo je úplne v poriadku.

 

Príklad: Zostanete 50 dní v Nórsku a 50 dní v Rakúsku. Spolu to predstavuje 100 dní a prekročili ste dobu platnosti víz.

 

V deň 181 sa hodiny vynulujú. Teraz máte k dispozícii novú 90-dňovú dávku pri ďalšom príchode do Schengenu. Rovnako ako pri prvom príchode sa nové 180-dňové obdobie začína nasledujúci deň po príchode.

 

Nemôžem to dostatočne zdôrazniť: s vízami to nepreháňajte. Jednoducho to nestojí za to. Budete deportovaný a vyhostený z celého schengenského priestoru na X rokov. To znamená, že aj keď vás Španielsko deportuje, bude vám zamietnutý vstup do Fínska, Talianska, Francúzska a všetkých ostatných krajín schengenského priestoru. Pravdepodobne sa vám nikdy nepodarí prisťahovať sa do žiadneho schengenského štátu.

 

Ďalšou dôležitou vecou je, že schengenské vízum je turistické vízum. Nie je dovolené prijať platené zamestnanie.

 

 

 

 

POMÔŽE SCHENGENSKÉ VÍZUM ZÍSKAŤ US VÍZUM?

Áno, mať pas, ktorý veľa cestoval, najmä do Európy a Spojeného kráľovstva, bude mať pozitívny vplyv na vašu žiadosť.

 

 

 

 

V KTOREJ KRAJINE JE NAJĽAHŠIE VYDAŤ SCHENGENSKÉ VÍZUM?

žiadne. Človek musí mať $$$$$$, silné väzby na svoju krajinu, dobrú prácu alebo príjem, dobrý morálny charakter, aby získal turistické víza. Tí, ktorí vždy žiadajú „jednoduchší spôsob“, pravdepodobne zostanú dlhšie a budú v EÚ pracovať nelegálne. OPRAVDOVÝ TURIST nebude hľadať víza „jednoduchým spôsobom“.

 

 

 

 

V KTOREJ KRAJINE SCHENGENU MÁM POŽIADAŤ O VÍZUM?

Žiadosť o schengenské vízum závisí od nasledujúcich podmienok:

  • váš prístav vstupu

  • Počet nocí, ktoré plánujete zostať v krajine

  • Musíte požiadať o schengenské vízum pre krajinu, v ktorej plánujete stráviť maximálny počet nocí (musíte to uviesť vo svojom itinerári, čo je požiadavka na žiadosť). Ak v prípade, že plánujete stráviť rovnaký počet nocí v dvoch alebo viacerých krajinách, potom musíte požiadať o víza do krajiny prístavu vstupu (napr. ak plánujete vstúpiť z Francúzska, požiadajte o to na francúzskom veľvyslanectve/ konzulát/aplikačné centrum).

 

 

 

 

MÔŽEM PREMENIŤ SVOJE TURISTICKÉ VÍZUM NA ŠTUDENTSKÉ VÍZUM V KANADE?

Nie. V skutočnosti musíte opustiť Kanadu, aby ste to vyskúšali. Nemusíte sa vrátiť do svojej domovskej krajiny, ale musíte tak urobiť na jednom z kanadských konzulátov alebo zahraničných misií. Ak však odídete, nie je zaručené, že sa budete môcť vrátiť.

 

 

DOKÁŽETE ZÍSKAŤ SCHENGENSKÉ VÍZUM ZA 10 DNÍ?

Ahojte všetci,

 

áno, schengenské vízum môžete získať do 10 dní, ak je vaša cestovateľská minulosť dobrá a krajinu schengenskej únie ste už navštívili. Cestovateľská história dáva pánovi rady istotu, že v minulosti, keď vízum získal, ho nezneužil. Vaše schengenské vízum by malo byť zvyčajne dokončené do 2 týždňov, aj keď to niekedy môže trvať o niečo dlhšie. Aby ste zabezpečili hladký priebeh vášho víza, uistite sa, že viete, ako dlho ste navštívili schengenské územia a či budete musieť opustiť schengenský priestor a vrátiť sa.

 

NASLEDUJTE PROCES KROK ZA KROKOM

 

Vytvorte si dokumenty.

 

Dohodnite si stretnutie s VFS/BLS ALEBO na konzuláte alebo veľvyslanectve.

 

Prejdite na dátum stretnutia, získajte svoje biometrické údaje a odošlite poplatok a všetky dokumenty, ako je rezervácia letu a hotela, výpis z účtu, uvádzajú všetky dokumenty v sprievodnom liste spolu s vaším pasom.

 

Počkajte na rozhodnutie veľvyslanectva a vyzdvihnite si pas

 

Žiadosť musí byť dokončená do 15 kalendárnych dní odo dňa podania žiadosti o vízum na príslušnom veľvyslanectve/konzuláte v Indii.

 

 

 

AKO IMIGRÁCIA VEDIE, ŽE STE ZOSTALI „DLHŠIE“ V KRAJINE ŽIADOSTI O SCHENGENSKÉ VÍZA, AK STE VSTÚPILI CEZ INÚ KRAJINU?

Záleží na tom, koho máte na mysli pod pojmom „imigrácia“.

 

 

V prvom rade sú to pohraniční imigrační úradníci a potom vnútroštátni úradníci, ktorí sa zaoberajú imigračnými záležitosťami. Za normálnych okolností stretnete len prvú skupinu, na hraničnej kontrole.

 

 

Jediným účelom požiadaviek, ktoré sa majú uplatniť na správnom veľvyslanectve a uviesť cestovný itinerár, je najprv rozdeliť pracovné zaťaženie pri vybavovaní víz medzi schengenské štáty a na tento účel nechať túto prácu urobiť. ktorá je „najviac dotknutá“, a po druhé, zistiť, či pobyt splní účel, na ktorý bol deklarovaný – hlavne aby ste v povolenom čase opäť odišli, nepracovali načierno a nebehajte bez peňazí

 

 

Čo sa od vás môže, ale nemusí vyžadovať pri vstupe na tento účel, je cestovný itinerár, rezervácia cesty a ubytovania atď. Všetci príslušníci pohraničnej stráže v ktorejkoľvek krajine schengenského priestoru môžu online získať údaje o cestovnom itinerári, ktoré ste poskytli v priebehu žiadosti o vízum, prostredníctvom databázy VIS. Ak nemôžete poskytnúť ubytovanie alebo akúkoľvek inú podpornú dokumentáciu, ktorá sa zhoduje s tým, čo ste uviedli pri žiadosti o vízum, ďalšie otázky môžu byť položené pri kontrole v druhej línii. Ak ste z dobrého dôvodu zmenili svoje cestovné plány (a prípadne o tom poskytli dokumentáciu), môžete byť prijatí. V prípade, že nemôžete preukázať, že vaša návšteva je na účel, ktorý ste uviedli v žiadosti, alebo ak vzniknú pochybnosti o tom, či spĺňate vstupné kritériá, vízum môže byť v krajnom prípade anulované a vízum vám môže byť zamietnuté. .

 

 

Na výstupe sa zvyčajne necení to, čo ste urobili. Chystáte sa odísť a to je v poriadku, ak vám v tom čase neskončila platnosť víz. Iný prípad by bol, ak by sa predpokladalo, že ste predstavovali hrozbu pre to, čo som spomenul, napríklad ak máte podozrenie, že ste pracovali načierno.

 

 

V rámci schengenského priestoru zvyčajne neexistujú žiadne hraničné kontroly. Len na mieste kontroly. Kontroly preukazov totožnosti leteckých spoločností a hotelov v rámci schengenského priestoru nemajú nič spoločné s presadzovaním prisťahovalectva. Letecké spoločnosti a hotely nemajú prístup do databázy VIS.

 

 

Ak je turista ubytovaný na vízum podozrivý zo spáchania trestného činu, môže byť u osoby vykonaná previerka vrátane vízového statusu.

 

 

 

 

 

 

AKO PRI ŽIADOSTI O SCHENGENSKÉ VÍZUM PREKÁŽETE, ŽE SA VRÁTITE DO KRAJINY BYTU? TOTO SA STANE MNOHÝM ŽIADATEĽOM.

 

Existuje súbor dokumentov, ktoré môžu preukázať váš zámer zostať, finančnú stabilitu a zamestnanecký status.

 

  • Dobrý sprievodný list, ktorý vysvetľuje cestu-pobyt-prečo cestujete.

  • Letenky / úplný itinerár (konzuláty niektorých krajín neodporúčajú potvrdené letenky, pretože existuje vysoká pravdepodobnosť odmietnutia) - najlepšie vziať tú istú krajinu na vstup a výstup, aj keď cestujete cez schengenský priestor.

  • Váš aktuálny bankový výpis (musíte mať dostatočný zostatok na uhradenie celej vašej cesty)

  • Váš aktuálny pracovný list / licenčný list od spoločnosti.

  • List s potvrdením rezervácie hotela.

  • Ak žiadate o turistické vízum, pokúste sa získať referencie na veľvyslanectvo od priateľov/príbuzných (ich bezpečnostné číslo, údaje z pasu a výpis z účtu), ktorí sa zdržiavajú v navštevujúcej krajine.

  • Výkaz ziskov a strát za posledné 3 roky.

Všetko najlepšie k žiadosti o vízum. :)

 

 

 

 

OVPLYVNÍ MOJE VÍZUM NA ŠTÚDIUM DO USA ALEBO KANADY SCHENGENSKÉ VÍZUM DO ŠPANIELSKA TRIKRÁT ODMIETNUTÉ?

Pri ďalšej odpovedi bude závisieť od okolností predchádzajúcich odmietnutí. Ovplyvní to teda žiadosť o kanadské alebo americké študijné povolenie? Áno, urobí to. Do akej miery bude závisieť od okolností.

 

 

Bez ohľadu na okolnosti, najhoršia vec, ktorú by ste mohli urobiť, je klamať (buď vyslovene alebo opomenutím) o svojich zamietnutých vízach. Akékoľvek nesprávne vyhlásenie alebo podvod z vašej strany určite povedie k zamietnutiu žiadosti o vízum.

 

Veľa štastia!

 

 

 

PRI ŽIADOSTI O SCHENGENSKÉ VÍZUM TREBA ŽIADOSŤ PRE KRAJINU, DO KTOREJ VSTÚPITE PRVÚ ALEBO KRAJINU, V KTOREJ SA ZDRŽÍTE DLHŠIE?

 

Pri podávaní žiadosti o schengenské vízum je dôležité si uvedomiť, že neexistuje ŽIADNA vec ako žiadosť na veľvyslanectve/konzuláte/centre na podávanie žiadostí o víza členských štátov podľa vášho výberu. Veľvyslanectvo/konzulát/centrum podávania žiadostí, kde by ste mali podať žiadosť, bude závisieť od toho, kam skutočne plánujete ísť, koľko času plánujete stráviť v jednotlivých štátoch a aký je hlavný účel vašej cesty.

 

 

Ak máte v úmysle navštíviť iba jednu krajinu, musíte ísť do určeného centra podávania žiadostí pre túto konkrétnu krajinu. Nenavštevujte holandské centrum na podávanie žiadostí o víza, ak budete iba na návšteve Islandu; prejdite do centra na podávanie žiadostí o víza, ktoré slúži Islandu, aj keď vstúpite do NL a prejdete ním (v závislosti od vášho letu).

 

Ak máte v úmysle navštíviť viac ako jednu krajinu, musíte určiť štát, ktorý je vašou primárnou destináciou. Primárna destinácia je definovaná ako destinácia, kde strávite najviac času, ak je účel vašej cesty rovnaký pre každú z krajín, ktoré navštívite, alebo kde bude hlavný účel vašej cesty prebiehať, ak má viac ako jednu. účel. Váš hlavný účel bude závisieť aj od víza, o ktoré nakoniec požiadate.

 

Napríklad, ak je váš itinerár taký, že strávite 2 dni v Nemecku, 4 dni v Estónsku, 3 dni v Lotyšsku a 1 deň v Poľsku, všetko na dovolenku, mali by ste požiadať o vízum na estónskom veľvyslanectve/konzuláte.

 

Ak sa chystáte stráviť 6 dní vo Švajčiarsku na dovolenku, ale budete tak robiť po 2-dňovej konferencii v Rakúsku, mali by ste ísť na rakúsku ambasádu.

 

Ak nie je jasný hlavný cieľ a účel vašej cesty je všade rovnaký, t. j. v každom členskom štáte strávite takmer presne rovnaký čas, mali by ste požiadať centrum podávania žiadostí členského štátu, do ktorého chcete ísť. dostať sa tam ako prvý.

 

Napríklad vstúpite cez Francúzsko a strávite tam tri dni, potom tri dni v Dánsku a Nórsku, všetko na dovolenku; Ak chcete získať vízum, musíte ísť na francúzsky konzulát/veľvyslanectvo.

 

Dúfam, že to pomôže. Veľa štastia!

 

 

 

MÔŽEM POŽIADAŤ O SCHENGENSKÉ VÍZUM, KEĎ NEZAMESTNANÝ?

O schengenské vízum môže požiadať každý, či už zamestnaný alebo nezamestnaný.

 

O schengenské vízum môžete požiadať ako turista, ktorý navštívi ktorúkoľvek schengenskú krajinu, alebo sa chcete stretnúť s príbuzným či priateľom, ktorí tam bývajú alebo študujú v ktorejkoľvek schengenskej krajine. Ak je účel vašej cesty jasne definovaný, ste finančne v poriadku, spiatočné letenky máte so sebou, rezervácie hotela sú na mieste, nezáleží na tom, či ste zamestnaný alebo nezamestnaný. Musí existovať silný úmysel vrátiť sa do svojej krajiny pôvodu. Bez ohľadu na otázky veľvyslanectva musia byť odpovede úprimné, jasne uvedené s dôkazmi, ktoré podložia vaše odpovede.

 

Ak budú všetky požiadavky veľvyslanectva uspokojené, vízum určite dostanete.

 

 

 

 

 

MÁM SCHENGENSKÉ VÍZUM (VIACNÁSOBNÝ VSTUP NA 1 ROK). AKO FUNGUJE DĹŽKA PLATNOSTI VÍZA A MAXIMÁLNY POBYT 90 DNÍ V SCHENGENSKOM PRIESTORE?

Záleží. Ak je tam uvedené „Obehové víza“, znamená to 90 dní v každom 180-dňovom období. Takže s 1 ročným vízom získate až 2 180 dňové lehoty. Ak zostanete nepretržite 90 dní, pred návratom budete musieť zostať vonku ďalších 90 dní. Ak vám vydajú na kratšie obdobie, mali by ste toto obdobie dodržať.

 

 

 

AK STE ZOSTALI DLHŠIE V KRAJINE SCHENGENU, MÔŽETE NESKÔR POŽIADAŤ O VÍZUM Z INEJ KRAJINY SCHENGENU?

Závisí to od dĺžky pobytu, ak je to pár dní alebo týždňov, je to v poriadku, ale sú to mesiace a roky, potom je to určite veľký problém, všetky krajiny Schengenu zdieľajú rovnaké údaje, takže nie nezáleží na tom, či sa prihlásite z inej krajiny, dnes neporušené, uchovávajú záznamy o celej vašej cestovateľskej histórii, vďaka vysoko sofistikovanej technológii a softvéru vedú záznamy o vašom vstupe a výstupe a keď nabudúce podáte žiadosť, bude zamietnutá, ale všetko závisí od toho, či dokážete, že prekročenie povolenej dĺžky pobytu bolo spôsobené nejakými nedostupnými dôvodmi, potom je to v poriadku, ale ako som uviedol vyššie, aká je dĺžka trvania prekročenia?

 

 

 

MÔŽEM VSTÚPIŤ A/ALEBO OPUSTIŤ SCHENGENSKÝ PRIESTOR CEZ KRAJINU, KTORÁ MÁM VÍZUM?

PÔVODNE ODPOVEDENÉ: JE POVINNÝ VSTUP DO SCHENGENSKÉHO PRIESTORU CEZ KRAJINU, KTORÁ MI DALA SCHENGENSKÉ VÍZUM?

Nie, nie vždy je potrebné vstúpiť do schengenského priestoru cez krajinu, ktorá vízum vydala. Platí pravidlo, že centrum podávania žiadostí, v ktorom budete žiadať o vízum, v konečnom dôsledku závisí od vašej primárnej destinácie. Hlavná destinácia je miesto, kde sa uskutoční hlavný účel vašej cesty, ak máte veľa účelov; alebo krajina, v ktorej budete tráviť viac času, ak budete mať vždy rovnaký účel.

 

Napríklad:

 

Ak plánujete ísť na konferenciu do Francúzska, ale rozhodnete sa stráviť deň alebo dva v Nemecku na jednodňovom výlete, potom musíte získať vízum na francúzskom veľvyslanectve. Dôvodom ich príchodu do schengenského priestoru je totiž účasť na ich konferencii vo Francúzsku.

 

 

Ak sa však chystáte na dovolenku a rozhodnete sa stráviť tri dni vo Francúzsku a štyri dni v Nemecku, potom by ste mali ísť na nemeckú ambasádu. V prípade nejasností môžete použiť počet nocí, ktoré prespíte v jednotlivých krajinách, pretože niektoré dni sa využívajú na cestovanie medzi dvoma krajinami.

 

Ak sa nedá jednoznačne určiť hlavná destinácia (napríklad idete na dovolenku do Francúzska a Nemecka na tri noci), musíte požiadať v krajine, kde chcete vstúpiť do schengenského priestoru.

 

 

Dovoľte mi teraz využiť túto príležitosť a objasniť jednu vec týkajúcu sa Schengenskej dohody. Je určený predovšetkým občanom EÚ/EHP/Švajčiarska na uľahčenie princípu voľného pohybu, na ktorý majú nárok, nie cudzincom. Takže vidíte náhodné kontroly, ostatní držitelia pasov sú odkázaní na ich „hlavnú cieľovú“ krajinu atď.

 

Tento princíp má pravdepodobne dôsledky na to, čo poviem ďalej. Hoci nie vždy musíte vstúpiť cez schengenskú krajinu, ktorá víza vydala, možno sa budete musieť „zaregistrovať“ na imigračných úradoch, keď vstúpite do ich krajiny. To sa dosiahne už vtedy, ak vstúpite do schengenského priestoru cez letiská žiadajúcej krajiny alebo ak sa ubytujete v hoteli, v takom prípade vám personál hotela vezme údaje z vášho pasu. V opačnom prípade budete musieť navštíviť najbližší imigračný úrad na vlastnú päsť.

 

 

 

KTORÉ SCHENGENSKÉ KRAJINY PONÚKAJÚ 5-ROČNÉ VÍZUM?

Väčšina by mohla ponúknuť víza až na 10 rokov. Pre cestovný ruch to však neznamená, že človek môže stráviť v schengenskom priestore viac ako 90 zo 180 dní. Tieto víza sú zvyčajne viacnásobné. To znamená, že človek nebude musieť ísť a získať nové vízum zakaždým, keď pôjde do Schengenu. Iné víza, ako napríklad študijné, môžu mať podmienku, ako dlho môžete zostať. Alebo to môže byť aj špecifické pracovné vízum na obmedzenú zmluvu, hoci väčšina pracovných víz má tendenciu byť otvorená. Prvý návštevník Schengenu zvyčajne dostane iba jednorazové vízum, a ak bude v budúcnosti chodiť častejšie, možno bude môcť získať dlhodobé vízum na viacnásobné použitie, keď sa presvedčí, že odišiel. včas a neporušil vízum. podmienky hovoria pracovať načierno.

 

 

 

 

S KTORÝMI IMIGRAČNÝMI ÚRADNÍKMI Z KRAJÍN SCHENGENU JE ĽAHKÉ VYROBIŤ?

Neexistuje žiadna konkrétna krajina, ktorá udeľuje jednoduché víza. Schengenské víza sú veľmi špecifické pre dokumenty a všetky krajiny postupujú podľa rovnakého postupu pri vydávaní víz. Ak poskytnete všetky požadované dokumenty, dostanete vízum. O vízum by ste mali požiadať krajinu, v ktorej sa zdržíte najdlhšie počas vašej cesty.

 

Na imigračných fórach niektorí ľudia povedia, že X krajina im dala víza ľahko, to neznamená, že táto krajina dáva jednoduché víza každému. Niektorí povedia, že Y odmietol vaše vízum, to tiež neznamená, že Y odmietol všetky víza.

 

Krajiny schengenského priestoru udeľujú víza od prípadu k prípadu. Každá nová žiadosť je novým prípadom s novými dokumentmi. Ak sú doklady v poriadku, vízum je vydané.

 

 

 

 

AKO DLHO TRVÁ ZÍSKAŤ SCHENGENSKÉ VÍZUM, AK MÁTE VÍZUM DO USA?

Americké vízum nemá vplyv na čas spracovania schengenského víza, ktorý trvá približne 2 týždne.

 

 

 

 

AKÝ JE ODHADOVANÝ ČAS NA VYBAVENIE ŽIADOSTI O SCHENGENSKÉ VÍZUM V USA?

Pre občanov, ktorí nie sú občanmi USA, je dôkaz o štatúte rezidenta USA (zelená karta, platné americké vízum a kópia platného I-20 alebo platného I-AP66, víza...) základnou požiadavkou, aby mohli požiadať o schengenské vízum.

 

Vaše americké vízum alebo štatút rezidenta musia zostať v platnosti najmenej 3 mesiace po poslednom dni vášho navrhovaného pobytu v schengenskom priestore.

 

Žiaľ, na túto konkrétnu otázku neexistuje žiadna pevná odpoveď, a to z dôvodu rozdielnych pravidiel týkajúcich sa termínov veľvyslanectiev/konzulátov v rôznych 26 krajinách, ktoré tvoria schengenský priestor.

 

Zatiaľ čo spracovanie víz vo všeobecnosti netrvá dlhšie ako 72 hodín, sú chvíle, kedy tento proces trvá pre niektorých občanov podstatne dlhšie, v niektorých krajinách od 14 do 21 dní.

 

Dôrazne sa však odporúča požiadať o schengenské vízum približne šesť týždňov pred odletom, aby ste mohli ísť na cestu podľa plánu.

 

 

 

 

 

AK BY JEDNA OSOBA ZAMIETLA ŽIADOSŤ O SCHENGENSKÉ VÍZUM, ZAMIETNU VŠETKY ČLENSKÉ ŠTÁTY SCHENGENSKÉHO VÍZA SVOJU BUDÚCU ŽIADOSŤ O SCHENGENSKÉ VÍZUM?

O schengenské turistické vízum som požiadal 24. novembra 2017, bolo mi zamietnuté 27. novembra 2017. Opätovne som požiadal 30. novembra 2017 (po 3 dňoch) a bolo mi schválené 1. decembra 2017.

 

Dôvodom môjho odmietnutia bolo, že informácie poskytnuté na odôvodnenie účelu boli nespoľahlivé. (najnejasnejší dôvod v zozname dôvodov). Sprievodný list musí byť „vytlačený“ a nie napísaný rukou. Denný itinerár by mal byť uvedený aj vo forme tabuľky. Tieto veci som v prvom rade nedal.

 

Pri oboch príležitostiach som podal žiadosť na francúzskom veľvyslanectve v Santo Domingu. Takže relax, v týchto dňoch neexistuje žiadne opakované odmietnutie.

 

 

 

 

POŽIADAL SOM O ŠTUDIJNÉ VÍZUM V KANADE, MOMENTÁLNE ČAKÁM NA KONEČNÉ ROZHODNUTIE O PRIHLÁŠKE, ALE MÔJ AKADEMICKÝ PROGRAM MÁM DVA ROKY A PLATNOSŤ MI KONČÍ O ROK. ŽE MUSÍM ROBIŤ?

 

Keďže väčšina krajín nepredĺži platnosť pasu, ktorý je platný dlhšie ako 6 mesiacov, môžete pokračovať so svojím súčasným pasom. Vaše víza na cestu do Kanady a študijné povolenie, ktoré vám vydajú po prílete, budú obmedzené na platnosť vášho pasu. V určitom okamihu budete musieť kontaktovať svoje veľvyslanectvo v Kanade, aby si obnovil cestovný pas, po ktorom si budete môcť predĺžiť povolenie na štúdium. Vo väčšine prípadov sa s vízami nedá nič robiť, takže ak opustíte Kanadu počas štúdia, budete musieť požiadať o nové vízum. Tento proces môže byť nečakane dlhý a môže skutočne pokaziť vaše cestovné plány.

 

 

 

 

MÔŽEM ZÍSKAŤ ŠTUDIJNÉ VÍZUM DO KANADY, AK MÁM ŠTUDIJNÝ ROZPOR ÔSMA AŽ DESAŤ ROKOV?

 

Študijné medzery často vydávajú kandidáti žiadajúci o nové študijné povolenia v Kanade. Dlhá medzera v štúdiu môže byť brzdou pre univerzitu, ktorá uvažuje o kandidátovi, ale kanadský vzdelávací systém je dostatočne zhovievavý na to, aby o tom uvažoval pre zahraničných študentov.

 

 

Pre bakalárskych uchádzačov je akceptovaný študijný odstup do 2 rokov a pre postgraduálnych uchádzačov je vhodný študijný odstup do päť rokov. Existuje niekoľko výnimiek pre pár študentov, ktorí preukázali výnimočné odborné znalosti vo svojom študijnom odbore. Ak má stážista nejaké pracovné skúsenosti, mal by na to upozorniť univerzitu ako dôkaz svojej medzery v štúdiu, často si so sebou berie výplatný lístok alebo menovací list.

 

 

Vzdelávací systém v Kanade je mimoriadne odborný, nechcú, aby sa akademici zameriavali len na knihy a teóriu; inšpirujú a vzdelávajú študentov veľmi odlišným spôsobom tým, že im poskytujú poznatky o dôležitom svete prostredníctvom praktických projektov. Študijnú medzeru, ktorá môže priniesť do života študenta zdravý úžitok, preto treba dôkladne naplánovať. Kanadský vzdelávací systém umožňuje novým študentom dostatočnú študijnú medzeru, aby sa cítili pohodlne so študijným vzorom v krajine.

 

 

Ak však chcete, aby váš profil vynikol napriek medzere v štúdiu, mali by ste vytvoriť aplikáciu, ktorá je silnejšia ako ostatné. A aby ste sa dobre povýšili a napriek tomu presvedčili vízových úradníkov svojím profilom, chceli by ste im ponúknuť správne a čestné odôvodnenie vašej medzery a zároveň na nich urobiť dojem. Vízoví úradníci sa mnohokrát snažia nájsť skutočných kandidátov, len talentovaných ľudí, ako je uvedené na ich výsledkových listinách. Okamžite odhalia prípad, keď pochybujú o tom, že úmysly osoby nie sú dostatočne čestné, čo by mohlo predĺžiť ich pobyt nad rámec stanoveného času kurzu.

 

 

No, ak chcete vytvoriť takú silnú aplikáciu, mali by ste zvážiť vysoko profesionálne a renomované služby písania tretích strán, ktoré zvyčajne robia tieto typy žiadostí o študentské víza. A z mojej osobnej skúsenosti by som vám vrelo odporučil využiť tieto profesionálne služby, čo som urobil aj ja.

 

 

 

 

 

SCHVÁLI KANADA PO 30. ROKU ŠTUDENTSKÉ VÍZUM?

  • Takáto miera odmietnutia neexistuje.

  • Dôvodov na jeho odmietnutie je veľa.

  • Prvým a hlavným dôvodom je váš vek.

  • Patríte do vekovej kategórie tretej vekovej skupiny.

  • Čo znamená, že váš príspevok do kanadskej ekonomiky bude menší ako príspevok žiadateľov v prvej a druhej vekovej skupine.

 

 

VEKOVÉ SKUPINY: -

1. veková skupina 18 -29

2. veková skupina 30–39

3. veková skupina 40-45

Naša práca

Kontaktujte nás, aby sme mohli začať spolupracovať.

  • Facebook
  • Twitter
  • LinkedIn
  • Instagram
Ďakujem vám za vašu správu!
bottom of page